babytenis
Soutěže smíšených družstev ČTS 2020 | 54.Baby tenis-2.výkonnostní třída D-Memoriál Zdeňka Kocmana

Orel jednota Praha-Balkán

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 31.5.2020 (do čtvrtka 4.6.) 1 Orel jednota Praha-Balkán TK Praga-Vysočany 2:4 5:8 56:60
2. 7.6.2020 (do čtvrtka 11.6.) 7 Orel jednota Praha-Balkán TJ Horní Měcholupy 3:3 6:7 56:62
3. 21.6.2020 (do čtvrtka 25.6.) 12 volno Orel jednota Praha-Balkán

Soupiska Orel jednota Praha-Balkán

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Horčička Adam 2011 0 1
2 Cidlinová Adina 2011 0 1
3 Sîrghi Eliza 2012 0 1
4 Hejduková Julie 2011 0 1
5 Kocandová Marie 2013 0 1
6 Bártů Barbora 2012 0 1
7 Novická Klára 2012 0 1
8 Novická Markéta 2012 0 1
9 Stejskalová Veronika 2013 0 1
10 Vanerová Nela 2014 0 1

Kapitán družstva Orel jednota Praha-Balkán

Kracman Antonin
+420 777 300 320
radkapelikan@seznam.cz

Zástupce kapitána Orel jednota Praha-Balkán

Kocanda Martin
+420 607 263 728
radkapelikan@seznam.cz