starší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2021 | MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS

LTC Domažlice

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 29.5.2021 2 TK Lokomotiva Plzeň A LTC Domažlice 8:1 17:2 111:35
2. 05.6.2021 7 TJ Dobřany LTC Domažlice 8:1 16:6 122:87
3. 19.6.2021 12 LTC Domažlice TK Škoda Plzeň B 4:5 8:10 80:85
5. 18 LTC Domažlice TK Slavia Plzeň A
6. 23 TK Lokomotiva Plzeň A LTC Domažlice
7. 27 LTC Domažlice TK Škoda Plzeň A

Soupiska LTC Domažlice

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Heidler Petr 2007 582 4
2 Procházka Filip 2008 582 4
3 Pivoňka Adam 2008 846 3
4 Havlovic Matyáš 2009 846 3
5 Jandečka Jindřich 2008 910 1
6 Jung Tobiáš 2009 910 1
7 Podestát Tadeáš 2011 910 1
8 Prokopec Filip 2007 910 1
9 Doležal František 2009 910 1
10 Pivoňka Tomáš 2011 910 1
11 Kaiser Pavel 2008 910 1
12 Pekař Tomáš 2008 910 1
21 Hlavatá Jolana 2008 496 4
22 Kalousová Bohdana 2008 756 1
23 Kuchynka Alissa (EU) 2010 756 1
24 Havlovicová Emma 2007 756 1
25 Kubecová Eva 2009 756 1
26 Křepelová Anna 2009 756 1
27 Červená Nikola 2011 756 1
28 Dilingaiová Andrea 2010 756 1

Kapitán družstva LTC Domažlice

Pivoňka Jiří
723909789
Jiri.Pivonka@mesto-domazlice.cz

Zástupce kapitána LTC Domažlice

Hlavatý Luděk
606301267
ludekhlavaty@seznam.cz