mladší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2021 | 47 - III. třída C NOVÁ

Tsport Votice o.s.

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 30.5.2021 NT 3.6. 3 Tsport Votice o.s. TK Benešov B 7:2 14:4 95:38
2. 6.6.2021 NT 12.6. 6 Tsport Votice o.s. TJ Sokol Dobřichovice 5:4 10:9 74:78
3. 20.6.2021 NT 27.6. 9 Wilson tenis centrum z.s. B Tsport Votice o.s. 5:4 11:9 89:63
4. 16 TK Scentrum Benešov, z.s. Tsport Votice o.s.
5. 18 Tsport Votice o.s. Tenisový klub Černošice
6. 23 TJ Sokol Dobřichovice Tsport Votice o.s.
7. 27 Tsport Votice o.s. TK Benešov B

Soupiska Tsport Votice o.s.

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Tábořík Matyáš 2009 770 6
2 Hájek Ondřej 2009 885 4
3 Kratochvil Jakub 2009 1242 3
4 Skála Jakub 2009 1687 1
5 Tůma Samuel 2011 1687 1
6 Zach Štěpán 2009 1687 1
7 Šimůnek Radek 2009 1687 1
21 Tůmová Dora 2009 749 4
22 Matušková Jana 2009 842 3
23 Pospíšilová Sofie 2009 939 3
24 Bednářová Martina 2011 1098 1
25 Tomášková Viktorie 2011 1098 1

Kapitán družstva Tsport Votice o.s.

Jareš Josef
604231045
tria@tria.cz

Zástupce kapitána Tsport Votice o.s.

Štamfr Miroslav
737200832
stamfr@tsportvotice.cz