babytenis
Soutěže smíšených družstev ČTS 2022 | 53. Baby tenis-2.výkonnostní třída C-Memoriál Zdeňka Kocmana

SK HAMR, z.s. B

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. Orel jednota Praha-Balkán B 6 0 30:6 60:16 410:270 12
2. I.ČLTK Praha B 5 1 29:7 59:16 393:244 11
3. SK HAMR, z.s. B 4 2 25:11 53:23 386:265 10
4. TK Start Praha-Topolka 3 3 21:15 43:31 355:301 9
5. Tenis Újezd nad Lesy, z.s. B 1 5 8:28 18:57 248:391 7
6. TJ Horní Měcholupy 1 5 7:29 14:58 221:389 7
7. TK Konstruktiva, z.s. 1 5 6:30 14:60 251:404 7
8. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 01.05.2022 1 SK HAMR, z.s. B volno
2. 08.05.2022 8 TK Konstruktiva, z.s. SK HAMR, z.s. B 1:5 2:10 40:72
3. 15.05.2022 10 SK HAMR, z.s. B TK Start Praha-Topolka 4:2 9:4 66:49
4. 29.05.2022 15 TJ Horní Měcholupy SK HAMR, z.s. B 0:6 0:12 24:72
5. 05.06.2022 19 SK HAMR, z.s. B I.ČLTK Praha B 2:4 5:9 47:64
6. 19.06.2022 22 Orel jednota Praha-Balkán B SK HAMR, z.s. B 4:2 8:5 61:57
7. 26.06.2022 28 SK HAMR, z.s. B Tenis Újezd nad Lesy, z.s. B 6:0 12:0 72:27

Soupiska SK HAMR, z.s. B

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Kabrhelová Nela 2013 699 1
2 Pírek Pavel 2014 699 1
3 Krausová Sophie Anna 2013 699 1
4 Mrzena Albert 2013 699 1
5 Jurman Dominik 2014 699 1
6 BLÁHA Josef 2013 699 1
7 Germala Sylvia Lilly 2015 699 1
8 Svobodová Sofie 2013 699 1

Kapitán družstva SK HAMR, z.s. B

Křivánek Pavel
731690941
pavel.krivanek@hamrsport.cz

Zástupce kapitána SK HAMR, z.s. B

Havelka Ladislav
731690941
pavel.krivanek@hamrsport.cz