dorost
Soutěže smíšených družstev ČTS 2004 | 37 II. třída D

Sparta Kutná Hora

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. Sokol Sedlčany 7 0 48:15 103:33 711:427 14
2. TK Benešov 6 1 41:22 86:54 680:526 13
3. SK Černošice 5 2 39:24 87:53 705:529 12
4. Sparta Kutná Hora 3 4 33:30 72:64 595:564 10
5. TK Čelákovice 3 4 27:36 56:82 523:658 10
6. Sokol Říčany 2 5 21:42 49:87 533:672 9
7. Slavoj Čerčany 1 6 22:41 51:85 485:644 8
8. Tenis club Úvaly 1 6 21:42 45:91 493:705 8

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 25.4.2004 4 TK Čelákovice Sparta Kutná Hora 5:4 10:9 80:79
2. 2.5.2004 6 Sparta Kutná Hora SK Černošice 3:6 7:13 78:97
3. 16.5.2004 11 TK Benešov Sparta Kutná Hora 5:4 11:10 95:84
4. 23.5.2004 15 Sparta Kutná Hora Tenis club Úvaly 7:2 15:4 107:56
5. 6.6.2004 18 Slavoj Čerčany Sparta Kutná Hora 2:7 5:14 55:99
6. 13.6.2004 24 Sparta Kutná Hora Sokol Sedlčany 1:8 3:16 56:111
7. 27.6.2004 25 Sparta Kutná Hora Sokol Říčany 7:2 14:5 92:70

Soupiska Sparta Kutná Hora

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Dolejš Michal 1988 514 6
2 Fajfr Jakub 1987 546 6
3 Kozlík Jan 1988 825 4
4 Srovnal Pavel 1990 0 1
5 Voráček Lukáš 1988 1215 3
6 Šimon František 1991 0 1
7 Kurc Pavel 1988 1117 3
8 Veselý Luděk (H) 1989 0 1
9 Čapek Martin 1990 0 1
21 Šimonová Běla 1988 0 1
22 Křivánková Jana 1990 0 1
23 Křivánková Eva 1988 0 1
24 Kadlečková Adéla 1989 0 1
25 Kurcová Eva 1990 0 1

Kapitán družstva Sparta Kutná Hora



Zástupce kapitána Sparta Kutná Hora