dospělí
Soutěže smíšených družstev ČTS 2007 | III.TŘÍDA BA

VSK VUT Brno

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TC Brno B 7 0 46:17 93:39 668:380 14
2. Sokol Čebín B 5 2 39:24 83:55 643:531 12
3. Univerzita Brno 4 3 29:34 65:73 535:614 11
4. VSK VUT Brno 3 4 37:26 77:58 634:545 10
5. SKP Kometa Brno 3 4 25:38 60:82 609:661 10
6. TJ Komín 2 5 29:34 66:70 557:600 9
7. Čechie Zastávka 2 5 27:36 61:79 552:648 9
8. Ingstav Brno B 2 5 20:43 43:92 488:707 9

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 5.5.2007 2 VSK VUT Brno SKP Kometa Brno 6:3 12:7 94:87
2. 12.5.2007 8 TJ Komín VSK VUT Brno 3:6 7:13 71:98
3. 19.5.2007 9 Univerzita Brno VSK VUT Brno 0:9 2:18 40:116
4. 2.6.2007 16 VSK VUT Brno TC Brno B 4:5 8:10 67:84
5. 9.6.2007 18 Sokol Čebín B VSK VUT Brno 5:4 11:8 88:81
6. 8.9.2007 23 VSK VUT Brno Čechie Zastávka 4:5 9:11 87:83
7. 15.9.2007 27 Ingstav Brno B VSK VUT Brno 5:4 10:9 92:91

Soupiska VSK VUT Brno

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Ždimal Alexandr 1978 450 9
2 Zalubil Zdeněk (EU) 1984 196 12
3 Dostál Marek 1973 1021 4
4 Jedlička Petr (H) 1986 1573 1
5 Butkaj Lubomír 1980 1573 1
6 Balkovič Miroslav 1984 1573 1
7 Novák Jiří (H) 1987 1573 1
8 Ivanov Tomáš 1978 1573 1
9 Szekeres Petr 1977 1573 1
10 Václavík Jan (H) 1986 1573 1
11 Rada Ivan (H) 1961 1573 1
21 Marenčoková Martina 1984 431 4
22 Tovcimaková Dita 1978 821 3
23 Mlčáková Michaela (H) 1987 918 1
24 Vágnerová Zuzana 1984 918 1
25 Murgašová Lenka (H) 1989 918 1
26 Vojtová Martina (H) 1986 918 1

Kapitán družstva VSK VUT Brno

Dostál Marek
604 245 748
dostalmarek@centrum.cz

Zástupce kapitána VSK VUT Brno

Ždímal Alexandr
605 359 629
a.zdimal@centrum8d.cz