dospělí
Soutěže smíšených družstev ČTS 2004 | Obl.soutěž 1.tř. B

USK Pardubice

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. Energ Chvaletice A 6 1 46:17 97:44 729:528 13
2. TC Chrudim A 6 1 40:23 87:49 657:491 13
3. LTC Vysoké Mýto 5 2 37:26 76:56 586:513 12
4. USK Pardubice 3 4 36:27 77:62 665:580 10
5. TK Ústí n. Orlicí A 3 4 29:34 62:76 586:633 10
6. TO SK Žamberk A 3 4 27:36 63:75 562:654 10
7. Loko Čes.Třebová B 2 5 20:43 46:90 546:669 9
8. VČE Hradec Král. B 0 7 17:46 40:96 435:698 7

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 24.4.2004 1 USK Pardubice Energ Chvaletice A 3:6 7:14 76:97
2. 1.5.2004 8 TC Chrudim A USK Pardubice 6:3 13:7 98:89
3. 15.5.2004 10 USK Pardubice TK Ústí n. Orlicí A 7:2 16:4 104:59
4. 22.5.2004 15 VČE Hradec Král. B USK Pardubice 1:8 3:16 44:105
5. 5.6.2004 19 USK Pardubice LTC Vysoké Mýto 4:5 9:10 89:100
6. 12.6.2004 22 TO SK Žamberk A USK Pardubice 5:4 12:8 105:98
7. 26.6.2004 28 USK Pardubice Loko Čes.Třebová B 7:2 14:6 104:77

Soupiska USK Pardubice

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Pacinda Štefan 1984 258 9
2 Bělovský Martin (H) 1980 564 4
3 Marek Petr 1978 0 1
4 Wiesner Vojtěch 1968 0 1
5 Kadrnka Bohuslav 1977 0 1
6 Němec Ondřej 1967 0 1
7 Aubrecht Jan 1980 0 1
8 Dohnal Marek 1977 0 1
9 Držka Vratislav 1947 0 1
21 Čeganová-Cahlíková Lucie 1975 334 6
22 Shejbalová Petra (H) 1982 803 3
23 Marková Andrea 1973 633 4
24 Valentová Kateřina 1979 0 1

Kapitán družstva USK Pardubice



Zástupce kapitána USK Pardubice