dorost
Soutěže smíšených družstev ČTS 2004 | Obl.soutěž 1.tř. Bd

TK Ústí n. Orlicí

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TO SK Žamberk A 6 1 47:16 99:41 727:491 13
2. TK Hlinsko 6 1 42:21 94:56 761:621 13
3. Tesla Pardubice 6 1 40:23 90:49 685:488 13
4. Azura Pardubice 3 4 30:31 65:64 587:570 10
5. TK Ústí n. Orlicí 3 4 29:34 64:74 568:626 10
6. Loko Čes.Třebová B 2 5 24:39 51:82 493:617 9
7. TC Litomyšl 1 6 22:39 51:88 521:687 8
8. TO SK Žamberk B 1 6 16:47 38:98 477:719 8

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 25.4.2004 1 TK Ústí n. Orlicí TC Litomyšl 6:3 13:7 98:81
2. 2.5.2004 8 Tesla Pardubice TK Ústí n. Orlicí 6:3 14:6 104:74
3. 16.5.2004 10 TK Ústí n. Orlicí TO SK Žamberk A 2:7 6:14 60:101
4. 23.5.2004 15 Loko Čes.Třebová B TK Ústí n. Orlicí 5:4 10:9 79:85
5. 6.6.2004 19 TK Ústí n. Orlicí TK Hlinsko 3:6 8:14 83:113
6. 13.6.2004 22 Azura Pardubice TK Ústí n. Orlicí 4:5 9:10 91:83
7. 27.6.2004 28 TK Ústí n. Orlicí TO SK Žamberk B 6:3 12:6 85:57

Soupiska TK Ústí n. Orlicí

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Jedlička Petr 1986 710 4
2 Kopecký Jan 1986 926 3
3 Pirkl Matěj 1986 0 1
4 Urbánek Jan 1988 0 1
5 Štumper Vít 1989 0 1
6 Salaba Tadeáš 1989 0 1
7 Štumper Marek 1991 0 1
8 Marek Aleš 1991 0 1
9 Navrátil Jiří 1988 0 1
21 Králová Monika 1988 460 4
22 Grossová Aneta 1989 0 1
23 Zábrodská Jana 1987 0 1
24 Kubová Lucie 1989 0 1
25 Kašparová Andrea 1988 0 1
26 Skalová Monika 1992 0 1

Kapitán družstva TK Ústí n. Orlicí



Zástupce kapitána TK Ústí n. Orlicí