starší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2007 | 53- I.třída B

LTC Mladá Boleslav

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. Slavoj Žiželice n.C. 7 0 52:11 108:24 717:289 14
2. LTC Poděbrady 5 2 39:24 83:56 634:516 12
3. LTC Mladá Boleslav 5 2 38:25 79:59 633:552 12
4. SK Mělník 4 3 37:26 78:59 591:533 11
5. LTC Kolín 2 5 25:38 54:78 466:602 9
6. Slavoj Čerčany 2 5 24:39 54:81 517:622 9
7. Slavoj Český Brod 2 5 20:43 45:90 459:651 9
8. Tenis Brandýs n.L 1 6 17:46 43:97 472:724 8

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 28.4.2007 4 LTC Mladá Boleslav LTC Kolín 4:5 9:11 91:83
2. 5.5.2007 6 LTC Poděbrady LTC Mladá Boleslav 4:5 9:11 74:95
3. 12.5.2007 11 LTC Mladá Boleslav SK Mělník 6:3 12:8 93:68
4. 19.5.2007 15 Tenis Brandýs n.L LTC Mladá Boleslav 2:7 5:15 78:105
5. 2.6.2007 18 LTC Mladá Boleslav Slavoj Český Brod 7:2 14:6 105:81
6. 9.6.2007 24 Slavoj Žiželice n.C. LTC Mladá Boleslav 5:4 12:8 91:64
7. 23.6.2007 25 Slavoj Čerčany LTC Mladá Boleslav 4:5 8:10 77:80

Soupiska LTC Mladá Boleslav

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Bolek Josef 1993 504 6
2 Kysela Jan 1993 517 4
3 Brožek Tomáš 1995 867 3
4 Sedlák Ondřej 1995 1044 1
5 Lejsek Jakub 1995 1044 1
6 Bouška Ondřej 1994 1044 1
7 Pešout Marek 1995 1044 1
8 Weber Martin 1993 1044 1
9 Kredba Adam 1996 1044 1
10 Černý Miroslav 1995 1044 1
11 Pech Ondřej 1997 1044 1
21 Brůchová Lenka 1993 37 30
22 Bílková Jana 1994 119 12
23 Langová Eliška 1995 169 9
24 Kovačíková Nikola 1995 184 9
25 Mauermannová Elisabeth 1994 537 3
26 Šádková Markéta 1994 664 1

Kapitán družstva LTC Mladá Boleslav

Bílková Marcela
605558593
bilkova.mb@seznam.cz

Zástupce kapitána LTC Mladá Boleslav

Kyselová Jana
774184187
kysja@centrum.cz