starší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2007 | 56- II.třída C

Sokol Týnec n.L.

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TC Kosmonosy 5 2 41:22 87:46 667:454 12
2. TK Radošovice 5 2 38:25 81:53 616:508 12
3. TK Čelákovice 5 2 38:25 76:57 602:533 12
4. TJ Sokol Sedlčany 5 2 36:27 77:55 598:524 12
5. LTC Mladá Boleslav B 3 4 31:32 64:70 532:538 10
6. Slavoj Žiželice n.C. B 3 4 28:35 58:73 510:547 10
7. LTC Poděbrady B 2 5 27:36 58:77 493:599 9
8. Sokol Týnec n.L. 0 7 13:50 30:100 362:677 7

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 28.4.2007 1 Sokol Týnec n.L. TC Kosmonosy 0:9 0:18 12:108
2. 5.5.2007 5 TJ Sokol Sedlčany Sokol Týnec n.L. 9:0 18:0 109:40
3. 12.5.2007 9 Sokol Týnec n.L. TK Čelákovice 2:7 6:14 69:104
4. 19.5.2007 13 Slavoj Žiželice n.C. B Sokol Týnec n.L. 7:2 14:4 87:48
5. 2.6.2007 17 Sokol Týnec n.L. LTC Poděbrady B 3:6 8:12 77:92
6. 9.6.2007 21 LTC Mladá Boleslav B Sokol Týnec n.L. 5:4 10:8 80:67
7. 23.6.2007 25 Sokol Týnec n.L. TK Radošovice 2:7 4:14 49:97

Soupiska Sokol Týnec n.L.

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Palivec Libor (H) 1993 955 3
2 Darebný Jan 1993 1044 1
3 Hatala Daniel (H) 1995 1044 1
4 Novotný Petr 1994 1044 1
5 Šíma Adam 1994 1044 1
6 Kubinec Patrik 1993 1044 1
7 Ploskina Ivan 1993 1044 1
8 Mazura Jakub 1997 1044 1
9 Cihlář Michal 1993 1044 1
21 Douděrová Martina 1995 664 1
22 Horáková Markéta (H) 1996 664 1
23 Vacková Eliška 1995 664 1
24 Stýblová Adéla 1997 664 1
25 Stýblová Iveta 1997 664 1
26 Novotná Karolina 1994 664 1

Kapitán družstva Sokol Týnec n.L.

Tlučhoř Drahomir
721 325 408
d.tluchor@seznam.cz

Zástupce kapitána Sokol Týnec n.L.

Číha Josef
607 901 988
d.tluchor@seznam.cz