dospělí
Soutěže smíšených družstev ČTS 2007 | 12. 4.třída A

TJ Sok.Praha 9-Běchovice A

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TJ Kyje A 6 0 33:21 68:45 507:412 12
2. TK KAJA 4 2 34:20 71:46 536:412 10
3. SK Motorlet 3 3 32:22 65:51 490:430 9
4. TJ Břevnov B 3 3 30:24 64:53 524:457 9
5. VSK Elektro ČVUT Praha 3 3 28:26 66:56 544:511 9
6. TK Lokomotiva Praha D 2 4 22:32 53:69 482:564 8
7. TJ Sok.Praha 9-Běchovice A 0 6 10:44 23:90 321:618 6
8. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 28.4.2007 1 TJ Sok.Praha 9-Běchovice A volno 0:0 0:0
2. 8.5.2007 8 TJ Břevnov B TJ Sok.Praha 9-Běchovice A 7:2 15:4 109:55
3. 12.5.2007 10 TJ Sok.Praha 9-Běchovice A SK Motorlet 2:7 5:14 46:95
4. 19.5.2007 15 VSK Elektro ČVUT Praha TJ Sok.Praha 9-Běchovice A 6:3 13:6 92:59
5. 2.6.2007 19 TJ Sok.Praha 9-Běchovice A TK Lokomotiva Praha D 0:9 1:18 48:111
6. 9.6.2007 22 TK KAJA TJ Sok.Praha 9-Běchovice A 9:0 18:1 114:51
7. 23.6.2007 28 TJ Sok.Praha 9-Běchovice A TJ Kyje A 3:6 6:12 62:97

Soupiska TJ Sok.Praha 9-Běchovice A

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Procházka Jiří 1971 1573 1
2 Hřebíček Jan 1971 1573 1
3 Urban Pavel 1971 1573 1
4 Kleinhampl Jakub 1975 1573 1
5 Štěch Petr 1976 1573 1
6 Kutmon Josef 1955 1573 1
7 Zajíček Jiří 1966 1573 1
8 Rozehnal Jaroslav 1972 1573 1
9 Srnánek Jozef 1964 1573 1
10 Brettl Jakub 1987 1573 1
11 Hobík Zdeněk 1973 1573 1
21 Linhartová Aneta (H) 1990 821 3
22 Svobodová Šárka (H) 1992 918 1
23 Malá Karolína 1991 918 1
24 Procházková Martina 1975 918 1

Kapitán družstva TJ Sok.Praha 9-Běchovice A

Procházka Jiří
724120490
jiripro@volny.cz

Zástupce kapitána TJ Sok.Praha 9-Běchovice A

Urban Pavel
775322144
urbanp@email.cz