mladší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2007 | 54. Přípravka E

TJ Solidarita Praha 10

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. SK Kometa Praha 0 0 0:0 0:0 0:0 0
2. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0
3. TJ Solidarita Praha 10 0 0 0:0 0:0 0:0 0
4. Wilson Modletice B 0 0 0:0 0:0 0:0 0
5. Vodní Stavby Praha B 0 0 0:0 0:0 0:0 0
6. TC HAMR B 0 0 0:0 0:0 0:0 0
7. Oaza Říčany 0 0 0:0 0:0 0:0 0
8. TK Sparta-PSK Olymp Praha B 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 29.4.2007 2 Vodní Stavby Praha B TJ Solidarita Praha 10 0:0 0:0
2. 1.5.2007 8 TJ Solidarita Praha 10 Wilson Modletice B 0:0 0:0
3. 13.5.2007 9 TJ Solidarita Praha 10 TK Sparta-PSK Olymp Praha B 0:0 0:0
4. 20.5.2007 16 volno TJ Solidarita Praha 10 0:0 0:0
5. 3.6.2007 18 TJ Solidarita Praha 10 SK Kometa Praha 0:0 0:0
6. 10.6.2007 23 Oaza Říčany TJ Solidarita Praha 10 0:0 0:0
7. 24.6.2007 27 TJ Solidarita Praha 10 TC HAMR B 0:0 0:0

Soupiska TJ Solidarita Praha 10

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Kapitán družstva TJ Solidarita Praha 10



Zástupce kapitána TJ Solidarita Praha 10