dospělí
Soutěže smíšených družstev ČTS 2007 | Pardubická obl.soutěž V

Profistav Litomyšl

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. Loko Čes.Třebová B 0 0 0:0 0:0 0:0 0
2. Sl.Moravská Třebová 0 0 0:0 0:0 0:0 0
3. Pernštýn Pardubice B 0 0 0:0 0:0 0:0 0
4. Profistav Litomyšl 0 0 0:0 0:0 0:0 0
5. Loko Čes.Třebová A 0 0 0:0 0:0 0:0 0
6. TK Holice 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 4.5.2008 2 Profistav Litomyšl Sl.Moravská Třebová 0:0 0:0
2. 11.5.2008 5 Loko Čes.Třebová B Profistav Litomyšl 0:0 0:0
3. 18.5.2008 9 Profistav Litomyšl Loko Čes.Třebová A 0:0 0:0
4. 25.5.2008 10 TK Holice Profistav Litomyšl 0:0 0:0
5. 8.6.2008 15 Pernštýn Pardubice B Profistav Litomyšl 0:0 0:0

Soupiska Profistav Litomyšl

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Kapitán družstva Profistav Litomyšl



Zástupce kapitána Profistav Litomyšl