dospělí
Soutěže smíšených družstev ČTS 2008 | 03- I.třída B

TK Benátky B

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. Slavoj Český Brod 7 0 58:5 118:19 778:370 14
2. SK Tenis Rohatsko 6 1 47:16 98:40 691:474 13
3. TK Mnichovo Hradiště 3 4 35:28 77:61 627:581 10
4. Sokol Říčany 3 4 28:35 64:74 581:574 10
5. TK Čelákovice 4 3 25:38 53:83 486:652 10
6. TK Radošovice 3 4 24:39 55:80 506:600 10
7. TK Benátky B 2 5 21:42 47:88 470:612 9
8. TK Benešov 0 7 14:49 35:102 455:731 7

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 3.5.2008 3 SK Tenis Rohatsko TK Benátky B 8:1 17:3 111:53
2. 10.5.2008 7 TK Benátky B TK Mnichovo Hradiště 3:6 6:13 67:87
3. 17.5.2008 10 Slavoj Český Brod TK Benátky B 9:0 18:2 117:58
4. 31.5.2008 16 TK Benátky B TK Benešov 6:3 14:8 117:93
5. 7.6.2008 17 TK Benátky B Sokol Říčany 1:8 2:16 36:103
6. 21.6.2008 24 TK Radošovice TK Benátky B 8:1 16:2 101:31
7. 28.6.2008 26 TK Benátky B TK Čelákovice 9:0 18:0 108:0

Soupiska TK Benátky B

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Birner Michael 1979 1508 3
2 Vacarda Libor 1973 251 12
3 Drábek Jan 1974 698 6
4 Petrtýl Vojtěch 1988 1508 3
5 Janda Jiří 1977 1701 3
6 Podráský Zdeněk 1975 1635 3
7 Krejčí Petr 1975 763 6
8 Hahn David 1975 2022 1
9 Pecák Pavel 1968 2022 1
10 Štýbr Michal 1989 2022 1
11 Fremund Jakub 1989 2022 1
12 Mázl Marek 1991 2022 1
21 Hrabětová Nikola 1989 362 6
22 Hačecká Miroslava 1985 889 1
23 Vtelenská Klára (H) 1993 889 1
24 Paříková Jitka 1990 889 1
25 Hnilicová Jana 1986 889 1
26 Hodková Veronika 1982 889 1

Kapitán družstva TK Benátky B

Janda Jiří ing
737231260
jdrabek@tiscali.cz

Zástupce kapitána TK Benátky B

Podráský Zdeněk
739407008
jdrabek@tiscali.cz