dorost
Soutěže smíšených družstev ČTS 2008 | Oblastní soutěž-D-skupina 'B'

TK Krnov A

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK Krnov A 6 1 47:12 98:25 643:302 13
2. TK Krnov B 5 2 37:26 79:61 617:539 12
3. TK Jeseník 4 3 39:24 81:53 589:498 11
4. Tenisový klub Příbor,o.s. 4 3 36:27 79:59 628:516 11
5. TTK Hranice 4 3 36:27 75:60 579:496 11
6. Tenisový klub Bruntál,o.s 3 4 28:35 62:77 565:590 10
7. JUNIOR CENTRUM Krnov 2 5 14:47 31:98 353:676 9
8. TK Minerva Opava 0 7 11:50 29:101 348:705 7

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 4.5.2008 3 Tenisový klub Bruntál,o.s TK Krnov A 0:9 1:18 41:113
2. 11.5.2008 6 TK Krnov A TTK Hranice 4:5 10:10 88:69
3. 18.5.2008 12 TK Jeseník TK Krnov A 4:5 8:11 68:78
4. 1.6.2008 13 TK Krnov A Tenisový klub Příbor,o.s. 7:2 15:4 97:57
5. 8.6.2008 20 TK Krnov A TK Minerva Opava 7:0 14:0 84:19
6. 22.6.2008 22 TK Krnov B TK Krnov A 1:8 2:16 29:99
7. 29.6.2008 27 TK Krnov A JUNIOR CENTRUM Krnov 7:0 14:0 84:19

Soupiska TK Krnov A

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Navrátil Adam 1991 620 4
2 Nálepa Filip 1990 518 6
3 Zatloukal Vojtěch 1994 911 3
4 Rožnovský Jan (H) 1995 1171 1
21 Dudušová Romana (H) 1992 455 4
22 Žukovská Pavlína 1994 767 1
23 Sedláčková Klára 1991 767 1

Kapitán družstva TK Krnov A

Prosecký Jaroslav Ing.
737674808
zz@spcnet.cz

Zástupce kapitána TK Krnov A

Nálepa Pavel Ing.
608863094
zz@spcnet.cz