starší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2009 | 55- II.třída B

LTC Poděbrady B

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TENISCENTRUM Kosmonosy s.r.o. 8 0 61:11 124:28 831:392 16
2. Tenis Brandýs n.L. 7 1 57:15 118:35 820:398 15
3. Slavoj Český Brod B 6 2 49:23 102:51 760:491 14
4. TK Mnichovo Hradiště 5 3 47:25 100:55 731:517 13
5. LTC Poděbrady B 4 4 42:30 86:67 682:570 12
6. TC Realsport Nymburk B 3 5 28:44 63:87 542:649 11
7. TK Čelákovice 2 6 24:48 51:102 491:735 10
8. Sokol Týnec n.L. 0 7 7:56 18:112 246:730 7
9. T.K.MILTEN 0 7 0:63 1:126 145:766 7
10. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 2.5.2009 5 LTC Poděbrady B Sokol Týnec n.L. 9:0 18:0 109:32
2. 9.5.2009 7 TC Realsport Nymburk B LTC Poděbrady B 3:6 8:12 77:98
3. 16.5.2009 14 LTC Poděbrady B T.K.MILTEN 9:0 18:1 116:31
4. 30.5.2009 18 TK Čelákovice LTC Poděbrady B 1:8 2:17 37:113
5. 6.6.2009 23 LTC Poděbrady B Slavoj Český Brod B 3:6 6:12 62:80
6. 20.6.2009 29 TENISCENTRUM Kosmonosy s.r.o. LTC Poděbrady B 7:2 15:5 105:57
7. 27.6.2009 32 LTC Poděbrady B Tenis Brandýs n.L. 4:5 8:13 82:105
8. 5.9.2009 40 TK Mnichovo Hradiště LTC Poděbrady B 8:1 16:2 103:45
9. 12.9.2009 41 volno LTC Poděbrady B 0:0 0:0

Soupiska LTC Poděbrady B

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Ulrych Richard 1996 564 4
2 Šotola Jan 1995 832 3
3 Bašta Martin 1996 0 1
4 Sadílek Tomáš 1996 0 1
5 Vondráček Matěj 1996 0 1
6 Juchelka Jiří 1996 0 1
7 Vrbenský Adam 1999 0 1
8 Friedrich Jonáš 1999 0 1
9 Chára František 1995 0 1
10 Tomáš Filip 1996 0 1
11 Kosinka Jakub 1998 0 1
21 Rožová Dominika 1997 468 4
22 Novotná Nikola 1998 0 1
23 Holasová Kristýna 1997 0 1
24 Bergerová Alena 1998 0 1
25 Schusterová Isabela 1996 0 1
26 Pácalová Eliška 1998 0 1

Kapitán družstva LTC Poděbrady B

Bašta Jaroslav
604 385 992
markusson@seznam.cz

Zástupce kapitána LTC Poděbrady B

Ulrych Václav
777 064 918
ulrychv@mybox.cz