mladší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2009 | 73- I.třída B

TC Realsport Nymburk

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. LTC Poděbrady 7 0 46:17 95:40 656:387 14
2. Slavoj Žiželice 6 1 51:12 105:25 703:252 13
3. TENISCENTRUM Kosmonosy s.r.o. 5 2 43:20 88:44 604:405 12
4. TC Realsport Nymburk 4 3 34:29 69:61 527:505 11
5. TK Benátky nad Jizerou 3 4 25:38 54:78 400:538 10
6. LTC Mladá Boleslav B 2 5 25:38 54:81 469:616 9
7. Tenis Brandýs n.L. 1 6 17:46 37:94 333:630 8
8. Slavoj Čerčany 0 7 11:52 26:105 332:691 7

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 3.5.2009 2 TC Realsport Nymburk LTC Poděbrady 2:7 5:14 54:93
2. 8.5.2009 8 Slavoj Žiželice TC Realsport Nymburk 9:0 18:0 110:26
3. 17.5.2009 9 Tenis Brandýs n.L. TC Realsport Nymburk 0:9 0:18 34:109
4. 31.5.2009 16 TC Realsport Nymburk LTC Mladá Boleslav B 7:2 14:5 107:68
5. 7.6.2009 18 TENISCENTRUM Kosmonosy s.r.o. TC Realsport Nymburk 6:3 12:6 77:54
6. 21.6.2009 23 TC Realsport Nymburk Slavoj Čerčany 8:1 16:3 108:59
7. 28.6.2009 27 TK Benátky nad Jizerou TC Realsport Nymburk 4:5 9:10 64:69

Soupiska TC Realsport Nymburk

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Čepek Michal 1998 288 12
2 Szita Jiří 1997 1052 4
3 Březina Jiří 1997 829 4
4 Vo Dominik 1997 1284 3
5 Kyncl Milan 1997 1028 4
6 Frýba Filip 1999 0 1
7 Jech Lukáš 1998 0 1
8 Goerojo Martin 1999 0 1
9 Bureš Michal 1997 0 1
10 Krumpolec Jan 1999 0 1
11 Plachý Jan 1997 0 1
12 Pletka Libor 1997 0 1
21 Mimrová Sára (H) 1997 391 6
22 Luňáčková Nikola (H) 1998 464 4
23 Frankeová Eliška (H) 1997 838 3
24 Jašková Gabriela 1998 0 1
25 Goerojová Kristýna 1997 0 1
26 Nowakowska Alicja 1997 0 1

Kapitán družstva TC Realsport Nymburk

Špaček Miloslav
777164594
mispacek@seznam.cz

Zástupce kapitána TC Realsport Nymburk

Szita Viktor
602845329
viktorszita@seznam.cz