mladší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2009 | 77- II. třída D

TK Benešov

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK OÁZA Říčany 7 0 52:11 107:27 746:357 14
2. WILSON TC Modletice B 6 1 42:21 84:47 595:421 13
3. TJ Sokol Sedlčany 5 2 42:21 89:44 633:445 12
4. LTC Kolín A 3 4 26:37 59:78 571:621 10
5. TK Radošovice 3 4 22:41 51:85 465:657 10
6. TK Benešov 2 5 29:34 61:73 537:565 9
7. Slavoj Čerčany 2 5 24:39 51:84 475:640 9
8. Sokol Stránčice 0 7 15:48 36:100 394:710 7

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 3.5.2009 4 Slavoj Čerčany TK Benešov 6:3 13:6 91:68
2. 8.5.2009 5 TK Benešov Sokol Stránčice 9:0 18:1 110:28
3. 17.5.2009 12 TK Benešov TJ Sokol Sedlčany 2:7 4:16 69:103
4. 31.5.2009 14 WILSON TC Modletice B TK Benešov 7:2 14:6 99:66
5. 7.6.2009 19 TK Benešov TK OÁZA Říčany 3:6 6:12 63:91
6. 21.6.2009 23 TK Radošovice TK Benešov 2:7 4:14 50:98
7. 28.6.2009 26 TK Benešov LTC Kolín A 3:6 7:13 63:103

Soupiska TK Benešov

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Bursa Richard (H) 1999 0 1
2 Fučík Petr 1998 0 1
3 Kopecký Filip (H) 1999 0 1
4 Balata Vojtěch 1997 0 1
5 Vaněček Vladimír 1998 0 1
21 Benešová Anna 1999 0 1
22 Slavíková Magdaléna 1997 0 1
23 Myslivcová Anna 1999 0 1
24 Loudová Petra 1999 0 1

Kapitán družstva TK Benešov

Michálková Zuzana ing.
606173535
zuzana.michalek@seznam.cz

Zástupce kapitána TK Benešov

Benešová Klára
737358902
klara.benesova@cmail.cz