mladší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2009 | 45 - Pardubická krajská soutěž

TC Chrudim B

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TO TJ Tesla Pardubice B 6 0 45:9 91:24 624:286 12
2. Tenisový klub Ledeč nad Sázavou 5 1 40:14 82:30 593:295 11
3. TC Profistav Litomyšl B 4 2 28:26 58:53 425:412 10
4. TC Chrudim B 3 3 30:24 64:50 484:459 9
5. LTC Pardubice B 2 4 20:34 44:71 342:518 8
6. TK Hlinsko 1 5 14:40 31:82 310:573 7
7. LTC Vysoké Mýto B 0 6 12:42 26:86 326:561 6
8. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 3.5.2009 3 TC Profistav Litomyšl B TC Chrudim B 6:3 12:7 92:66
2. 10.5.2009 7 TC Chrudim B TO TJ Tesla Pardubice B 0:9 2:18 37:117
3. 17.5.2009 10 TK Hlinsko TC Chrudim B 1:8 2:16 38:97
4. 31.5.2009 16 TC Chrudim B Tenisový klub Ledeč nad Sázavou 4:5 9:10 88:96
5. 7.6.2009 17 TC Chrudim B volno 0:0 0:0
6. 21.6.2009 24 LTC Pardubice B TC Chrudim B 3:6 8:12 66:86
7. 28.6.2009 26 TC Chrudim B LTC Vysoké Mýto B 9:0 18:0 110:50

Soupiska TC Chrudim B

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Brázda Adam 1998 961 4
2 Křivka Tomáš 1997 1284 3
3 Gregorovský Daniel 1999 0 1
4 Šikl David 1997 0 1
5 Tichý Jakub 1999 0 1
6 Kočí Tomáš 1998 0 1
7 Zelený Daniel 1998 0 1
21 Thérová Tereza 1997 563 4
22 Rokošová Kamila 1997 763 3
23 Čermáková Andrea 1997 0 1
24 Dvořáková Diana 1997 0 1
25 Kalousová Barbora 1999 0 1
26 Korečková Adéla 1997 0 1

Kapitán družstva TC Chrudim B

Tichý Martin
602451864
m.tichy@chrudim.cz

Zástupce kapitána TC Chrudim B

Brázda Pavel
602215596
p.brazda@seznam.cz