dorost
Soutěže smíšených družstev ČTS 2009 | 27. III.TŔÍDA sk.CD

Slovácký TK Břeclav B

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. Slovácký TK Břeclav A 6 0 48:6 96:24 642:311 12
2. TK Vyškov 3 3 33:21 72:45 568:478 9
3. LTC Veselí nad Moravou 4 1 28:17 61:36 470:358 9
4. Slovácký TK Břeclav B 3 3 20:34 44:77 462:587 9
5. LTC Hodonín 2 4 22:32 48:65 426:472 8
6. TK Tuřany 2 4 15:39 37:79 369:572 8
7. TOM Mikulov 0 5 14:31 33:65 324:483 5
8. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 10.5.2009 1 volno Slovácký TK Břeclav B 0:0 0:0
2. 17.5.2009 8 Slovácký TK Břeclav B LTC Hodonín 5:4 10:9 81:72
3. 31.5.2009 10 LTC Veselí nad Moravou Slovácký TK Břeclav B 8:1 16:2 102:52
4. 7.6.2009 15 Slovácký TK Břeclav B Slovácký TK Břeclav A 0:9 3:18 57:119
5. 21.6.2009 19 TOM Mikulov Slovácký TK Břeclav B 4:5 11:11 101:100
6. 6.9.2009 22 Slovácký TK Břeclav B TK Vyškov 5:4 10:10 81:93
7. 13.9.2009 28 TK Tuřany Slovácký TK Břeclav B 5:4 13:8 100:91

Soupiska Slovácký TK Břeclav B

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Masařík Lukáš 1993 632 4
2 Bukovský Aleš 1992 0 1
3 Sítek Marek 1993 0 1
4 Baláš David 1993 0 1
5 Hykl Lukáš 1995 0 1
6 Bukovský Milan 1995 0 1
7 Boháč Radim 1995 0 1
8 Ťulpa Alexander 1997 0 1
9 Nekula Vojtěch 1996 0 1
21 Škorpová Petra 1994 716 3
22 Tesařová Marika 1996 0 1
23 Štýblová Lenka 1995 0 1
24 Šoupalová Kristýna 1996 0 1
25 Severová Iva 1998 0 1
26 Kyclová Michaela 1997 0 1

Kapitán družstva Slovácký TK Břeclav B

Baláš Jaroslav
602 526 976
balas@iol.cz

Zástupce kapitána Slovácký TK Břeclav B

Sítek Jaroslav
606 717 286
jankovic@gumotex.cz