starší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2009 | II.TŘÍDA AS

TK Znojmo B

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TC Brno C 7 0 51:12 104:27 691:368 14
2. SKT Tišnov 6 1 36:27 75:58 599:481 13
3. TK Spartak Jihlava B 5 2 38:25 78:56 575:474 12
4. TK Znojmo B 4 3 41:22 87:46 600:392 11
5. TJ Žďas Žďár n/Sázavou 3 4 29:34 63:74 516:559 10
6. Sokol Letovice B 1 6 25:38 56:77 449:556 8
7. TK Spartak Jihlava C 1 6 18:45 39:92 407:649 8
8. Sokol Brno Žabovřesky 1 6 14:49 29:101 343:701 8

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 2.5.2009 1 TK Spartak Jihlava B TK Znojmo B 6:3 12:10 93:88
2. 9.5.2009 8 TK Znojmo B TC Brno C 4:5 8:10 66:72
3. 16.5.2009 10 TK Spartak Jihlava C TK Znojmo B 1:8 2:16 37:98
4. 30.5.2009 15 TK Znojmo B TJ Žďas Žďár n/Sázavou 7:2 15:4 95:33
5. 6.6.2009 19 Sokol Brno Žabovřesky TK Znojmo B 0:9 0:18 25:110
6. 20.6.2009 22 TK Znojmo B SKT Tišnov 4:5 8:11 66:76
7. 27.6.2009 28 Sokol Letovice B TK Znojmo B 3:6 7:12 56:77

Soupiska TK Znojmo B

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Kratochvíla Filip 1996 232 9
2 Líška Tomáš (EU) 1998 307 9
3 Simek Zdeněk 1996 927 3
4 Kún Jiří 1998 814 3
5 Samek Mikuláš 1998 872 3
6 Procházka Tomáš 1996 771 3
7 Entler Martin 1998 973 3
8 Simek Tomáš 1998 872 3
9 Škutek Richard 1995 0 1
10 Slaný Ondřej 1997 0 1
11 Dubovský Jakub 1997 0 1
12 Pokorný Filip 1998 0 1
21 Kurial Linda (H) 1996 79 15
22 Najnarová Dominika 1995 88 12
23 Truhlářová Klára 1995 169 9
24 Novotná Karolína 1997 315 6
25 Vlčková Kateřina 1997 447 4
26 Šprynarová Michala 1998 447 4

Kapitán družstva TK Znojmo B

Samek Michal
736624627
kuchyne.samek@seznam.cz

Zástupce kapitána TK Znojmo B

Entler Dušan
602744971
dusan.entler@cz.imp-group.com