starší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2010 | 31 - SYNOT TIP KADET TOUR

TK Česká Třebová

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TO SK Žamberk A 7 0 51:12 106:29 722:355 14
2. LTC Pardubice 6 1 53:10 112:23 747:317 13
3. TK Pernštýn 1897 Pardubice A 5 2 42:21 85:47 623:428 12
4. TK Tenis-centrum H.K. A 4 3 40:23 84:51 632:477 11
5. TK Česká Třebová 3 4 28:35 62:75 555:593 10
6. TC Profistav Litomyšl 2 5 18:45 38:94 362:634 9
7. Lokomotiva Trutnov 1 6 12:51 28:104 328:694 8
8. TK Kvasiny 0 7 8:55 19:111 261:732 7

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 1.5. 3 TK Tenis-centrum H.K. A TK Česká Třebová 7:2 15:6 116:73
2. 8.5. 6 TK Česká Třebová LTC Pardubice 2:7 5:15 64:107
3. 15.5. 12 TO SK Žamberk A TK Česká Třebová 7:2 15:4 96:53
4. 29.5. 13 TK Česká Třebová TK Pernštýn 1897 Pardubice A 1:8 3:16 58:108
5. 5.6. 20 TK Česká Třebová TK Kvasiny 8:1 16:2 108:38
6. 19.6. 22 Lokomotiva Trutnov TK Česká Třebová 2:7 5:15 64:103
7. 26.6. 27 TK Česká Třebová TC Profistav Litomyšl 6:3 13:7 96:64

Soupiska TK Česká Třebová

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Šotola Patrik 1997 429 6
2 Cihlář Adam (H) 1998 846 3
3 Blažek Martin 1999 600 4
4 Horák Ondřej 1996 846 3
5 Ezr Oldřich 1998 0 1
6 Ratzinger Patrik 1996 0 1
7 Kolář David 1996 0 1
8 Janík Dominik 1998 0 1
9 Horák Jan 1998 0 1
10 Hájek Tomáš 1999 0 1
11 Kopecký Martin 1999 0 1
12 Sejkora Filip 1999 0 1
21 Franková Nikola 1996 89 15
22 Typlová Aneta 1998 635 3
23 Malá Nikola 1997 0 1
24 Šafaříková Linda 1996 0 1
25 Páclová Kristýna 1998 0 1
26 Čoupková Klára 1998 0 1

Kapitán družstva TK Česká Třebová

Šotola Michal
602621918
sotola@ktct.cz

Zástupce kapitána TK Česká Třebová

Blažek Martin
602187536
martin.blazek@korado.cz