mladší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2010 | 47. 2+1 B

TO Letov Letňany

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TJ Uhřiněves 5 1 23:7 46:17 309:158 11
2. RED TENNIS FARM 5 1 21:9 42:21 298:199 11
3. TO Letov Letňany 4 2 17:13 38:27 290:240 10
4. TJ ČZU Praha 4 2 17:13 35:27 273:245 10
5. Slovan Svoboda 2 4 12:18 27:38 220:268 8
6. LOB Slovan Bohnice 1 5 12:18 26:38 229:298 7
7. Sokol Královice 0 6 3:27 8:54 127:338 6
8. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 2.5.2010 1 TO Letov Letňany Sokol Královice 5:0 10:0 60:14
2. 9.5.2010 8 LOB Slovan Bohnice TO Letov Letňany 2:3 5:7 46:51
3. 16.5.2010 10 TO Letov Letňany RED TENNIS FARM 2:3 5:6 41:41
4. 30.5.2010 15 Slovan Svoboda TO Letov Letňany 2:3 4:7 41:53
5. 6.6.2010 19 TO Letov Letňany volno 0:0 0:0
6. 20.6.2010 22 TJ ČZU Praha TO Letov Letňany 4:1 8:2 55:38
7. 27.6.2010 28 TO Letov Letňany TJ Uhřiněves 3:2 7:4 47:43

Soupiska TO Letov Letňany

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Vodička Matěj 1998 1500 3
2 Dvořák Lukáš 2000 0 1
3 Svatoš Andrej 1999 0 1
4 Šnejdárek Jan 2000 0 1
5 Voženílek Jan 1998 0 1
21 Tomšů Tereza (H) 1999 0 1

Kapitán družstva TO Letov Letňany

Halama Martin
603306331
eTenisak@eTenisak.cz

Zástupce kapitána TO Letov Letňany

Dvořák Bedřich
731245282
eTenisak@eTenisak.cz