mladší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2004 | 47. 2+1 C

TJ Čechie Karlín

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK Sport Kolovraty 5 0 22:3 45:7 282:99 10
2. TJ Čechie Karlín 4 1 20:5 41:10 271:106 9
3. Sprint Sport.stavby 2 3 11:14 24:29 172:206 7
4. Solidarita Praha 10 2 3 9:16 18:33 152:226 7
5. Sokol Klánovice 1 4 7:18 14:36 123:222 6
6. Tempo Praha 1 4 6:19 13:40 107:248 3
7. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0
8. volno- 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 25.4.2004 3 TJ Čechie Karlín Solidarita Praha 10 5:0 10:0 60:13
2. 2.5.2004 6 TK Sport Kolovraty TJ Čechie Karlín 4:1 8:3 59:39
3. 16.5.2004 12 TJ Čechie Karlín Sokol Klánovice 5:0 10:0 61:10
4. 23.5.2004 13 volno- TJ Čechie Karlín 0:0 0:0
5. 6.6.2004 20 Sprint Sport.stavby TJ Čechie Karlín 1:4 2:8 24:51
6. 13.6.2004 22 TJ Čechie Karlín volno 0:0 0:0
7. 27.6.2004 27 Tempo Praha TJ Čechie Karlín 0:5 0:10 0:60

Soupiska TJ Čechie Karlín

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Bubeník Matouš 1992 399 9
2 Sedláček Filip 1992 830 4
21 Havlová Michaela 1992 743 3
22 Rejzková Diana 1992 765 3

Kapitán družstva TJ Čechie Karlín



Zástupce kapitána TJ Čechie Karlín