babytenis
Soutěže smíšených družstev ČTS 2010 | BT - PZ sk. A

TK Škoda Plzeň A

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK Škoda Plzeň A 6 0 36:0 72:0 314:23 12
2. TK Škoda Plzeň B 5 1 29:7 58:14 291:76 11
3. Loko Plzeň A 4 2 24:12 44:29 221:174 9
4. Loko Plzeň B 3 3 16:20 36:36 190:174 9
5. TK Slavia Plzeň A 2 4 13:23 23:53 155:288 7
6. Sokol Plzeň Doudlevce 1 5 7:29 18:59 175:281 7
7. TK Slavia Plzeň B 0 6 1:35 6:66 42:372 2
8. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 2.5.2010 1 TK Škoda Plzeň A TK Škoda Plzeň B 6:0 12:0 49:6
2. 9.5.2010 8 Sokol Plzeň Doudlevce TK Škoda Plzeň A 0:6 0:12 8:49
3. 16.5.2010 10 TK Škoda Plzeň A Loko Plzeň B 6:0 12:0 48:1
4. 23.5.2010 15 TK Slavia Plzeň B TK Škoda Plzeň A 0:6 0:12 0:72
5. 30.5.2010 19 TK Škoda Plzeň A volno 0:0 0:0
6. 6.6.2010 22 Loko Plzeň A TK Škoda Plzeň A 0:6 0:12 7:48
7. 13.6.2010 28 TK Škoda Plzeň A TK Slavia Plzeň A 6:0 12:0 48:1

Soupiska TK Škoda Plzeň A

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Tyrpák Josef 2001 0 0
2 Šelmátová Kateřina 2001 0 0
3 Lavičková Kristýna 2002 0 0
4 Stehlík Jan 2001 0 0
5 Bouda Tomáš 2001 0 0
6 Trůka Matyáš 2002 0 0
7 Pilík David 2001 0 0

Kapitán družstva TK Škoda Plzeň A

Hrdina Jiří Ing.
603572023
tkskodaplzen@seznam.cz

Zástupce kapitána TK Škoda Plzeň A

Lavička Zdeněk
608968587
tkskodaplzen@seznam.cz