starší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2011 | III.TŘÍDA BS

SK Jundrov Brno

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK Tuřany 5 0 31:14 66:34 504:384 10
2. Sokol Brno Žabovřesky 4 1 28:17 62:40 495:417 9
3. SK Jundrov Brno 2 3 24:21 52:48 440:436 7
4. TK TILIA Brno B 2 3 22:23 50:52 454:455 7
5. TK Kunštát 1 4 17:28 43:61 459:511 6
6. Mosilana Brno 1 4 13:32 28:66 343:492 6
7. zrušeno 0 0 0:0 0:0 0:0 0
8. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 30.4.2011 2 SK Jundrov Brno Sokol Brno Žabovřesky 1:8 3:17 67:114
2. 7.5.2011 8 TK TILIA Brno B SK Jundrov Brno 3:6 8:13 90:98
3. 14.5.2011 9 volno SK Jundrov Brno
4. 28.5.2011 16 SK Jundrov Brno zrušeno
5. 4.6.2011 18 Mosilana Brno SK Jundrov Brno 0:9 0:18 40:109
6. 18.6.2011 23 SK Jundrov Brno TK Tuřany 4:5 9:11 75:87
7. 25.6.2011 27 TK Kunštát SK Jundrov Brno 5:4 12:9 105:91

Soupiska SK Jundrov Brno

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Lankov David 1997 992 1
2 Potůček Šimon 1997 992 1
3 Vyzina Patrik 1997 992 1
4 Peřina Martin 1998 992 1
5 Dupal Tomáš 1998 992 1
21 Jelínková Kateřina 1999 687 1
22 Šimunková Kateřina 1998 687 1
23 Kadlcová Denisa 2000 687 1

Kapitán družstva SK Jundrov Brno

Jelínek Aleš Mgr
606 522 224
ajelinek@gml.cz

Zástupce kapitána SK Jundrov Brno

Potůčková Alexandra Ing
724 234 738
alpotu@seznam.cz