starší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2011 | 37. 2+1

RED TENNIS FARM

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TO Letov Letňany 5 0 19:6 38:15 255:173 10
2. Top Tennis Academy 3 2 11:13 22:27 216:210 8
3. RED TENNIS FARM 2 3 14:11 31:24 232:215 7
4. TK FZŠ Trávníčkova 2 3 11:13 24:26 211:219 7
5. LOB Slovan Bohnice 2 3 10:15 25:34 253:267 7
6. Tenis klub FÉNIX Nedvězí 1 4 9:16 20:34 183:266 6
7. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0
8. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 30.4.2011 4 LOB Slovan Bohnice RED TENNIS FARM 3:2 7:6 50:47
2. 7.5.2011 6 RED TENNIS FARM Tenis klub FÉNIX Nedvězí 4:1 9:3 60:33
3. 14.5.2011 11 volno RED TENNIS FARM
4. 28.5.2011 15 RED TENNIS FARM volno
5. 4.6.2011 18 TK FZŠ Trávníčkova RED TENNIS FARM 3:2 6:4 51:35
6. 18.6.2011 24 RED TENNIS FARM Top Tennis Academy 5:0 10:0 62:32
7. 25.6.2011 25 RED TENNIS FARM TO Letov Letňany 1:4 2:8 28:49

Soupiska RED TENNIS FARM

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Mráz Filip (H) 1999 992 1
2 Vacek Martin 1998 992 1
3 Oram Samuel (H) 1998 992 1
4 Dvořák Patrik (H) 1997 992 1
5 Vacek Michal 2000 992 1
6 Kubíček Kryštof 1997 992 1
7 Čech Matěj 1998 992 1
8 Hu Filip 1999 992 1
9 Jecha Mikuláš (H) 1997 992 1
10 Novosad Filip 2000 992 1
11 Štěrba Jiří 2000 992 1
12 Oram Sebastian 2001 992 1
21 Kohoutková Kateřina (H) 1998 687 1
22 Prokopcová Ester (H) 1998 687 1
23 Abadžjanová Marina 1999 687 1
24 Bednářová Ivana 1998 687 1
25 Čechová Anna 1998 687 1
26 Včeláková Karla 1999 687 1

Kapitán družstva RED TENNIS FARM

Dřížďal Jiří
732 360 369
j.drizdal@seznam.cz

Zástupce kapitána RED TENNIS FARM

Kulveit Drahoslav
775898006
kulveit@seznam.cz