babytenis
Soutěže smíšených družstev ČTS 2012 | Memoriál Zdeňka Kocmana oblastní soutěž skupina B

TJ TO Sokol Stará Bělá

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK Kubáň Ostrava 10 0 93:7 93:7 586:113 20
2. TK TENNISPOINT FM A 9 1 86:14 86:14 555:205 19
3. SK Vitality Slezsko o.s. 7 3 67:33 67:33 484:315 17
4. TJ TO Sokol Stará Bělá 7 3 62:38 62:38 473:338 17
5. SK tenisu Biocel Vratimov, o.s. 7 3 55:45 54:45 394:367 16
6. TC Mexico Ostrava 4 6 41:59 41:59 350:466 14
7. TK TENNISPOINT FM B 4 6 39:61 39:61 331:456 14
8. Slavoj Český Těšín 3 7 38:62 36:64 366:493 13
9. TK Slavia Orlová A 3 7 35:65 35:65 311:464 13
10. SKT Frýdlant n.O. 1 9 32:68 32:68 297:493 11
11. TK Slavia Orlová B 0 10 2:98 4:95 148:585 9
12. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 05.05.2012 4 TK TENNISPOINT FM B TJ TO Sokol Stará Bělá 1:9 1:9 17:56
2. 06.05.2012 9 TJ TO Sokol Stará Bělá TK Slavia Orlová A 9:1 9:1 57:15
3. 08.05.2012 17 TK TENNISPOINT FM A TJ TO Sokol Stará Bělá 9:1 9:1 56:22
4. 12.05.2012 20 TJ TO Sokol Stará Bělá SK tenisu Biocel Vratimov, o.s. 7:3 7:3 47:32
5. 13.05.2012 30 SKT Frýdlant n.O. TJ TO Sokol Stará Bělá 1:9 1:9 24:58
6. 20.05.2012 31 volno TJ TO Sokol Stará Bělá
7. 27.05.2012 42 TJ TO Sokol Stará Bělá TK Slavia Orlová B 10:0 10:0 60:9
8. 03.06.2012 44 SK Vitality Slezsko o.s. TJ TO Sokol Stará Bělá 8:2 8:2 58:39
9. 10.06.2012 53 TJ TO Sokol Stará Bělá TK Kubáň Ostrava 0:10 0:10 24:61
10. 17.06.2012 57 TC Mexico Ostrava TJ TO Sokol Stará Bělá 1:9 1:9 15:57
11. 24.06.2012 64 TJ TO Sokol Stará Bělá Slavoj Český Těšín 6:4 6:4 53:51

Soupiska TJ TO Sokol Stará Bělá

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Šugárek Jáchym 2003 0 0
2 Tománkova Tereza 2003 0 0
3 Pastrňáková Barbora 2004 0 0
4 Opat Ondřej 2004 0 0
5 Valigůra Vojtěch 2004 0 0
6 Juříček Filip 2004 0 0
7 Opatová Klára 2004 0 0

Kapitán družstva TJ TO Sokol Stará Bělá

Priesol Jiří
604 601 387
jpriesol@seznam.cz

Zástupce kapitána TJ TO Sokol Stará Bělá

Pastrňák Jiří
739 077 444
jirkapastrnak@centrum.cz