dospělí
Soutěže smíšených družstev ČTS 2012 | 10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C

TK Kvasiny B

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TENIS-CENTRUM DTJ HK B 5 0 43:2 87:7 555:184 10
2. SK Týniště nad Orlicí 4 1 28:17 58:39 451:385 9
3. SK Třebechovice p.Orebem 3 2 16:29 38:64 373:479 8
4. Slovan Moravská Třebová B 2 3 19:26 40:55 355:437 7
5. TK Kvasiny B 1 4 17:28 40:58 401:465 6
6. TC Rychnov nad Kněžnou 0 5 12:33 27:67 279:464 5

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 5.5 3 SK Třebechovice p.Orebem TK Kvasiny B 5:4 12:11 101:100
2. 8.5. 5 TK Kvasiny B SK Týniště nad Orlicí 4:5 10:10 89:92
3. 12.5. 8 Slovan Moravská Třebová B TK Kvasiny B 6:3 12:6 98:80
4. 26.5. 12 TK Kvasiny B TENIS-CENTRUM DTJ HK B 0:9 0:18 39:110
5. 2.6. 13 TK Kvasiny B TC Rychnov nad Kněžnou 6:3 13:6 93:64

Soupiska TK Kvasiny B

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Šprinc Michal 1974 1557 4
2 Kubec Martin 1982 1196 4
3 Šremr Jiří 1976 1727 4
4 Hájek Vojtěch 1996 2157 3
5 Dusbaba Milan 1981 2482 3
6 Moravec Tomáš 1995 2588 1
7 Handl Tomáš 1995 2588 1
8 Kučera Ivan 1988 2588 1
9 Kadlec Jan 1995 2588 1
10 Pischel Tomáš 1992 2588 1
11 Pavel Vojtěch 1994 2588 1
12 Handl Jindřich 1992 2588 1
21 Tomaščinová Adriana 1995 1042 1
22 Chejnová Nikola 1993 1042 1
23 Lepková Michaela 1993 1042 1
24 Dunajčáková Denisa 1999 1042 1
25 Volfová Barbora 1998 1042 1
26 Šremrová Vendula 1996 1042 1
27 Seidlová Tereza 1999 1042 1
28 Klapalová Nikola 1993 1042 1

Kapitán družstva TK Kvasiny B

Šremr Jiří
732712732
sremr@ipm.cz

Zástupce kapitána TK Kvasiny B

Kubec Martin
604729782
Mario_11@seznam.cz