dorost
Soutěže smíšených družstev ČTS 2012 | JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS

TENIS-CENTRUM DTJ HK A

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TENIS-CENTRUM DTJ HK A 7 0 54:9 110:27 738:348 14
2. Tennis club Dvůr Králové A 6 1 34:29 74:64 577:544 13
3. LTC Pardubice 5 2 41:22 85:47 612:464 12
4. TO SK Žamberk A 4 3 32:31 68:70 574:575 11
5. TK VČE Hradec Králové A 2 5 28:35 60:76 543:610 9
6. TK Česká Třebová A 2 5 24:39 57:80 524:591 9
7. TC Nové Město n. Metují A 2 5 23:40 50:81 472:587 9
8. TCV Pardubice 0 7 16:47 36:95 335:656 7

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 1.5. 2 TENIS-CENTRUM DTJ HK A TO SK Žamberk A 7:2 14:6 100:82
2. 6.5. 7 TK Česká Třebová A TENIS-CENTRUM DTJ HK A 1:8 4:16 44:103
3. 13.5. 11 TENIS-CENTRUM DTJ HK A TK VČE Hradec Králové A 7:2 16:5 112:60
4. 27.5. 14 TC Nové Město n. Metují A TENIS-CENTRUM DTJ HK A 1:8 4:16 48:108
5. 3.6. 20 TENIS-CENTRUM DTJ HK A LTC Pardubice 6:3 12:6 91:54
6. 17.6. 21 Tennis club Dvůr Králové A TENIS-CENTRUM DTJ HK A 0:9 2:18 35:114
7. 24.6. 28 TCV Pardubice TENIS-CENTRUM DTJ HK A 0:9 0:18 25:110

Soupiska TENIS-CENTRUM DTJ HK A

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Matouš Patrik (H) 1994 35 30
2 Šilar Luboš (H) 1995 89 20
3 Ducháč Jan 1995 156 12
4 Rous Marek (H) 1998 471 4
5 Komora David 1996 221 9
6 Sluka Ondřej 1997 421 6
7 Musil Petr (H) 1998 906 3
8 Česák Michal 1997 1061 1
9 Váša Ondřej 1999 1061 1
10 Kaiser Kevin 1999 1061 1
11 Pražák Jiří 1999 1061 1
21 Novotná Natálie 1996 33 25
22 Havlínová Andrea 1995 61 15
23 Kozlíková Magdalena 1997 180 9
24 Cellerová Andrea 1997 173 9

Kapitán družstva TENIS-CENTRUM DTJ HK A

Ducháčová Iveta Ing.
725855206
duchacova@pla.cz

Zástupce kapitána TENIS-CENTRUM DTJ HK A

Matouš Patrik
602281811
patrkmatous@email.cz