starší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2012 | Oblastní soutěž SŽ -skupina B

TK Slavia Orlová C

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. Městský tenisový klub Karviná 6 1 48:15 102:36 685:373 13
2. SK tenisu Biocel Vratimov, o.s. 6 1 46:17 93:35 649:378 13
3. Slavoj Český Těšín 4 3 35:28 76:61 584:520 11
4. TK Slavia Orlová C 3 4 30:33 62:73 527:576 10
5. Junior Tenis Karviná 3 4 28:35 58:74 478:547 10
6. Tenisový klub Tenet Těrlicko 3 4 27:36 59:72 484:535 10
7. TJ Sokol Dolní Lhota 2 5 22:41 46:86 435:626 9
8. TK Havířov Pegres C - Baník OKD OV 1 6 16:47 37:96 381:668 8

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 05.05.2012 1 SK tenisu Biocel Vratimov, o.s. TK Slavia Orlová C 6:3 12:6 92:65
2. 08.05.2012 8 TK Slavia Orlová C Junior Tenis Karviná 2:7 4:15 52:106
3. 12.05.2012 10 Slavoj Český Těšín TK Slavia Orlová C 5:4 11:9 84:81
4. 26.05.2012 15 TK Slavia Orlová C TK Havířov Pegres C - Baník OKD OV 8:1 17:3 111:39
5. 02.06.2012 19 TJ Sokol Dolní Lhota TK Slavia Orlová C 3:6 6:12 64:83
6. 16.06.2012 22 TK Slavia Orlová C Tenisový klub Tenet Těrlicko 2:7 4:15 54:104
7. 23.06.2012 28 Městský tenisový klub Karviná TK Slavia Orlová C 4:5 11:10 87:81

Soupiska TK Slavia Orlová C

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Hašek Ondřej 2000 827 3
2 Matuszewski Michal (EU) 2001 911 3
3 Srba Jan 2000 1028 1
4 Marek Wojciech (EU) 2001 1028 1
5 Michalík Jiří 2000 1028 1
6 Sliwka Matyáš 1999 1028 1
7 Urban Radim 2001 1028 1
8 Sikora Robert 2000 1028 1
9 Martinko Tomáš 2002 1028 1
10 Michalski Jakub 2001 1028 1
11 Kinšt Martin 2002 1028 1
21 Kubáňová Karolína 2001 459 3
22 Mžíčková Aneta 1999 371 4
23 Pokorná Kristýna 2001 609 3
24 Silná Alexandra 2002 638 1
25 Horáková Natalie 2001 638 1
26 Lišáková Eliška 2002 638 1
27 Schirmerová Terezie 2002 638 1
28 Ranglová Barbora 2002 638 1

Kapitán družstva TK Slavia Orlová C

Sliwka Martin
602 558 660
tkslavia.orlova@seznam.cz

Zástupce kapitána TK Slavia Orlová C

Michalík Jiří
731 508 648
tkslavia.orlova@seznam.cz