dospělí
Soutěže smíšených družstev ČTS 2012 | 14- IV.třída C

Tenis Club Mokropsy

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TJ Měchenice B 6 0 49:5 99:16 647:304 12
2. Tenis Club Mokropsy 5 1 41:13 82:32 585:369 11
3. TJ Sokol Dobřichovice B 3 3 27:27 59:60 470:522 9
4. TJ Sokol Dobřichovice C 3 3 23:31 55:64 519:530 9
5. Spartak Průhonice B 2 4 23:31 52:70 486:552 8
6. SK Černošice C 2 4 16:38 40:81 419:583 8
7. T.J. Sokol Lety 0 6 10:44 27:91 340:606 6
8. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 5.5.2012 1 Tenis Club Mokropsy volno
2. 8.5.2012 8 SK Černošice C Tenis Club Mokropsy 0:9 1:18 44:109
3. 12.5.2012 10 Tenis Club Mokropsy TJ Sokol Dobřichovice B 6:3 12:6 88:56
4. 26.5.2012 15 Spartak Průhonice B Tenis Club Mokropsy 1:8 4:16 61:113
5. 2.6.2012 19 Tenis Club Mokropsy T.J. Sokol Lety 9:0 18:0 110:30
6. 16.6.2012 22 TJ Sokol Dobřichovice C Tenis Club Mokropsy 2:7 6:14 75:101
7. 23.6.2012 28 Tenis Club Mokropsy TJ Měchenice B 2:7 4:15 64:103

Soupiska Tenis Club Mokropsy

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Korbelář David 1979 2305 3
2 Hümmer Stefan (EU) 1962 2482 3
3 Adamčík Marek (H) 1971 2588 1
4 Nestrašil Václav 1963 2588 1
5 Tvarůžka Lukáš 1996 2588 1
6 Kužela Jan 1997 2588 1
7 Buriánek Vojtěch 1994 2588 1
8 Louda Jaroslav 1997 2588 1
9 Tvarůžka Vít 1964 2588 1
21 Kudějová Kamila (H) 1994 772 3
22 Mazáková Anna 1993 913 3
23 Wladařová Lucie (H) 1972 1042 1
24 Tvarůžková Marcela 1969 1042 1

Kapitán družstva Tenis Club Mokropsy

Korbelář David
725801005
korbelar@tenisclub-mokropsy.cz

Zástupce kapitána Tenis Club Mokropsy

Adamčík Marek
602648238
marek.adamcik@cz.nsg.com