starší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2012 | JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS

TK Neridé

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK Neridé 7 0 58:5 118:15 746:261 14
2. Sportclub Řevnice o.s. 5 2 35:28 74:63 567:520 12
3. Slavoj Žiželice 4 3 40:23 82:51 610:486 11
4. LTC Slovan Kladno 4 3 39:24 82:54 630:517 11
5. 1. Vestecká sportovní 4 3 29:34 65:70 534:569 11
6. F.H.TK Dobřichovice 2 5 22:41 51:84 446:568 9
7. TC Realsport Nymburk 1 6 16:47 36:99 450:720 8
8. Slavoj Český Brod 1 6 13:50 29:101 317:659 7

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 5.5.2012 3 TK Neridé LTC Slovan Kladno 9:0 18:1 114:38
2. 8.5.2012 6 Slavoj Český Brod TK Neridé 0:9 1:18 29:111
3. 12.5.2012 12 TK Neridé Sportclub Řevnice o.s. 8:1 17:3 111:43
4. 26.5.2012 13 TC Realsport Nymburk TK Neridé 2:7 5:15 45:107
5. 2.6.2012 20 F.H.TK Dobřichovice TK Neridé 0:9 0:18 26:108
6. 16.6.2012 22 TK Neridé 1. Vestecká sportovní 8:1 16:3 99:46
7. 23.6.2012 27 Slavoj Žiželice TK Neridé 1:8 2:16 34:96

Soupiska TK Neridé

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Brna David Damian (EU) 1998 20 60
2 Vicenda Ondřej 1998 42 35
3 Dubský Marek 1999 60 25
4 Urban Matyáš 1998 61 25
5 Bauman Michal (H) 1998 82 25
6 Štěpánek Antonín 1999 137 15
7 Vodvářka Otto 1998 150 15
8 Jiroušek Tomáš (H) 2000 727 4
9 Skopal Václav 2000 742 3
10 Jiroušek Lukáš 2001 1028 1
11 Dubrivnyy Artem (Z) 1999 1028 1
12 Wiedenmann Luca (EU) 1998 1028 1
21 Brožová Kateřina 1998 23 35
22 Procházková Tereza 1999 29 30
23 Zrzavá Markéta 1998 49 25
24 Petřinová Sabina 2000 81 15
25 Bendlová Barbora 2000 232 6
26 Weston Emily Gabriela 2001 638 1
27 Kopejtková Aneta 2000 638 1

Kapitán družstva TK Neridé

Jiroušek Roman
603203842
r.jirousek@centrum.cz

Zástupce kapitána TK Neridé

Janda Tomáš
736503613
tomjanda@centrum.cz