babytenis
Soutěže smíšených družstev ČTS 2012 | 63 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Hradecko C

TK Gruba Hradec Králové

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. Tennis club Dvůr Králové A 5 0 29:1 29:1 180:31 10
2. LTC Nový Bydžov 3 2 18:12 18:12 133:110 8
3. TJ Lázně Bělohrad 3 1 16:8 16:8 114:76 7
4. TK Gruba Hradec Králové 2 3 9:21 9:21 84:145 7
5. Jiskra Hořice B 1 3 8:16 8:16 83:115 5
6. TK Tenis-centrum H.K. C 0 5 4:26 4:26 52:169 5

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 5.5 3 TJ Lázně Bělohrad TK Gruba Hradec Králové 6:0 6:0 36:9
2. 8.5. 4 TK Gruba Hradec Králové Jiskra Hořice B 4:2 4:2 27:22
3. 12.5. 9 TK Gruba Hradec Králové Tennis club Dvůr Králové A 0:6 0:6 1:36
4. 26.5. 11 LTC Nový Bydžov TK Gruba Hradec Králové 4:2 4:2 26:22
5. 2.6. 14 TK Gruba Hradec Králové TK Tenis-centrum H.K. C 3:3 3:3 25:25

Soupiska TK Gruba Hradec Králové

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Jarkovská Kateřina 2003 0 0
2 Štilec Jakub 2003 0 0
3 Hynková Lucie 2003 0 0
4 Vondráčková Markéta 2003 0 0
5 Novotná Natálie 2004 0 0
6 Dvořáková Jana 2005 0 0
7 Sedláčková Klára 2005 0 0
8 Peca Pavel 2003 0 0

Kapitán družstva TK Gruba Hradec Králové

Novotný Petr
607810419
novotpet@fnhk.cz

Zástupce kapitána TK Gruba Hradec Králové

Jarkovská Kateřina
731251828
katerina.jarkovska@sbd-hk.cz