minitenis
Soutěže smíšených družstev ČTS 2012 | 74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubicko D

Spartak Polička B

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK Choceň 7 1 48:16 100:37 1194:781 15
2. TK Ústí n. Orlicí 6 2 43:21 91:47 1200:800 14
3. TK Česká Třebová 5 3 45:19 96:46 1199:898 13
4. TO SK Žamberk 2 6 22:42 50:91 903:1208 10
5. Spartak Polička B 0 8 2:62 9:125 488:1297 8
6. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 1.5. 2 Spartak Polička B TK Ústí n. Orlicí 0:8 0:16 36:160
2. 1.5. 5 Spartak Polička B TO SK Žamberk 2:6 6:13 129:161
3. 6.5. 9 TK Česká Třebová Spartak Polička B 8:0 16:2 169:76
4. 6.5. 11 TK Choceň Spartak Polička B 8:0 16:1 167:58
5. 13.5. 15 Spartak Polička B TO SK Žamberk 0:8 0:16 88:160
6. 13.5. 18 Spartak Polička B TK Ústí n. Orlicí 0:8 0:16 43:160
7. 27.5. 20 TK Choceň Spartak Polička B 8:0 16:0 160:34
8. 27.5. 24 TK Česká Třebová Spartak Polička B 8:0 16:0 160:24
9. 3.6. 25 volno Spartak Polička B
10. 3.6. 28 volno Spartak Polička B

Soupiska Spartak Polička B

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Křivý Václav 2006 0 0
2 Adamec Jáchym 2006 0 0
3 Sedlatý Jan 2006 0 0
4 Andrlová Adéla 2006 0 0
5 Kučerová Natálie 2006 0 0
6 Štěpánková Barbora 2005 0 0

Kapitán družstva Spartak Polička B

Jílek Zdeněk
608 725 973
zdenek.jilek@policka.cz

Zástupce kapitána Spartak Polička B

Křivý Ivan
608 735 558
zdenek.jilek@policka.cz