starší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2013 | Oblastní přebor skupina B-starší žactvo

VD Start Ostrava A

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK PRECHEZA Přerov o.s. B 7 0 44:19 93:44 692:476 14
2. Tenis Vsetín A 5 2 44:19 89:46 666:461 12
3. Beskydský tenisový klub 4 3 39:24 79:55 574:476 11
4. SK tenisu Biocel Vratimov, o.s. 4 3 29:34 65:72 533:557 11
5. VD Start Ostrava A 3 4 29:34 65:73 548:622 10
6. TC Kopřivnice 3 4 27:36 59:77 512:567 10
7. TK Gymnázium Uničov 2 5 24:39 60:81 552:607 9
8. TENIS TONDACH Hranice, o.s. 0 7 16:47 36:98 331:642 7

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 04.05.2013 4 VD Start Ostrava A TK PRECHEZA Přerov o.s. B 4:5 8:11 86:97
2. 08.05.2013 5 TC Kopřivnice VD Start Ostrava A 4:5 8:11 78:76
3. 11.05.2013 12 Beskydský tenisový klub VD Start Ostrava A 7:2 14:5 103:63
4. 25.05.2013 14 VD Start Ostrava A TK Gymnázium Uničov 5:4 11:10 86:95
5. 01.06.2013 19 SK tenisu Biocel Vratimov, o.s. VD Start Ostrava A 5:4 10:9 90:71
6. 15.06.2013 23 VD Start Ostrava A TENIS TONDACH Hranice, o.s. 8:1 17:4 112:54
7. 22.06.2013 26 Tenis Vsetín A VD Start Ostrava A 8:1 16:4 105:54

Soupiska VD Start Ostrava A

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Stavinoha Matěj 1999 498 6
2 Štencel Štěpán 2001 611 4
3 Ševčík Petr 1999 1003 3
4 Arencibia André 1999 969 3
5 Míček Martin (H) 2000 710 4
6 Beran Patrik 1999 969 3
7 Hoffmann Petr 2001 1088 1
8 Tyl Radek (H) 2000 1088 1
9 Černý Matěj 2000 1088 1
10 Mikšaník Vladimír 2000 1088 1
11 Hanzlík Tomáš 2001 1088 1
12 Prokop Jan 2002 1088 1
21 Pokorná Barbora 2001 403 4
22 Baranová Nikola 2001 510 3
23 Gelnarová Kateřina 1999 378 4
24 Němčíková Klára 1999 681 1
25 Lhotská Dominika 2000 681 1
26 Klečková Veronika 2000 681 1
27 Zajícová Magdaléna 2002 681 1
28 Slavíková Kristýna 2002 681 1

Kapitán družstva VD Start Ostrava A

Pokorná Romana
724880328
rom.pokorna@seznam.cz

Zástupce kapitána VD Start Ostrava A

Štencel Štěpán
733663590
stencel.st@seznam.cz