dospělí
Soutěže smíšených družstev ČTS 2013 | 04. Krajský přebor III.

TK MAS Sezimovo Ústí B

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK MAS Sezimovo Ústí B 6 1 42:21 86:53 686:552 13
2. TK Soběslav A 5 2 38:25 86:59 717:620 12
3. LTC Tábor 1903 C 4 3 33:30 75:65 672:635 11
4. Slovan Jindřichův Hradec 4 3 33:30 71:68 612:613 11
5. TJ Motor České Budějovice 3 4 34:29 75:68 681:637 10
6. TK Zliv A 3 4 30:33 67:74 621:628 10
7. TC Týn nad Vltavou 2 5 26:37 59:78 555:657 9
8. Sokol TK Kaplice B 1 6 16:47 41:95 485:687 8

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 4.5.2013 4 TK Soběslav A TK MAS Sezimovo Ústí B 4:5 11:10 96:89
2. 8.5.2013 6 TK MAS Sezimovo Ústí B Slovan Jindřichův Hradec 4:5 9:10 89:92
3. 11.5.2013 11 TJ Motor České Budějovice TK MAS Sezimovo Ústí B 4:5 11:11 119:108
4. 25.5.2013 15 TK MAS Sezimovo Ústí B TC Týn nad Vltavou 7:2 14:6 97:58
5. 1.6.2013 18 Sokol TK Kaplice B TK MAS Sezimovo Ústí B 2:7 5:14 55:102
6. 15.6.2013 24 TK MAS Sezimovo Ústí B LTC Tábor 1903 C 6:3 12:7 92:80
7. 22.6.2013 25 TK MAS Sezimovo Ústí B TK Zliv A 8:1 16:3 109:52

Soupiska TK MAS Sezimovo Ústí B

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Jakubec Michal 1980 1625 1
2 Kukla Jiří 1974 1625 1
3 Budín Jan 1977 1625 1
4 Jedlička Marek 1983 1625 1
5 Dostál Ladislav 1984 1625 1
6 Zrzavecký Jan 1973 1625 1
7 Mach Aleš 1979 1625 1
8 Maleninský Jan 1989 1625 1
9 Zrzavecký Radek 1979 1625 1
10 Roubal Jiří 1978 1625 1
11 Čáp Tomáš 1994 1625 1
12 Lutovský Miroslav 1995 1625 1
21 Tomanová Iva 1966 1029 1
22 Peroutková Martina 1993 1029 1
23 Zedníková Martina (H) 1998 1029 1
24 Kolářová Petra 1999 1029 1
25 Kučerová Natálie 2000 1029 1
26 Kučerová Valerie 2002 1029 1
27 Vavřincová Barbora 2002 1029 1
28 Suková Denisa 2002 1029 1

Kapitán družstva TK MAS Sezimovo Ústí B

BUDÍN Jan Ing.,Ph.D
728 400 988
budinj@seznam.cz

Zástupce kapitána TK MAS Sezimovo Ústí B

MACH Aleš Mgr.
606 834 741
mach.al@centrum.cz