dospělí
Soutěže smíšených družstev ČTS 2013 | 12. 4.třída A

SK TIEBREAK Praha

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. VSK Elektro ČVUT Praha 5 1 43:11 90:28 628:354 11
2. Lokomotiva Praha C 5 1 42:12 88:31 637:322 11
3. TSM Sokol Vysočany C 5 1 36:18 75:45 551:463 11
4. Tenis Lekce club Praha 2 4 19:35 44:72 420:547 8
5. Tenis klub FÉNIX Nedvězí B 2 4 18:36 39:74 398:534 8
6. TK Praha 2010 o.s. 2 4 18:36 38:74 373:532 8
7. SK TIEBREAK Praha 0 6 13:41 33:83 341:596 6
8. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 04.5.2013 1 SK TIEBREAK Praha Tenis klub FÉNIX Nedvězí B 2:7 5:14 57:96
2. 08.5.2013 8 volno SK TIEBREAK Praha
3. 11.5.2013 10 SK TIEBREAK Praha Tenis Lekce club Praha 4:5 10:11 89:97
4. 25.5.2013 15 TK Praha 2010 o.s. SK TIEBREAK Praha 6:3 12:7 89:64
5. 01.6.2013 19 SK TIEBREAK Praha VSK Elektro ČVUT Praha 1:8 3:16 42:104
6. 15.6.2013 22 Lokomotiva Praha C SK TIEBREAK Praha 8:1 16:2 107:20
7. 22.6.2013 28 SK TIEBREAK Praha TSM Sokol Vysočany C 2:7 6:14 69:103

Soupiska SK TIEBREAK Praha

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Kozák Šimon 1984 1625 1
2 Brich Tomáš (H) 1994 1625 1
3 Vodička Matěj 1998 1625 1
4 Široň Karel 1997 1625 1
5 Halama Martin 1974 1625 1
6 Fidler David 1995 1625 1
7 Zachystal Jan 1977 1625 1
21 Manderlová Daniela 1992 1029 1
22 Rucká Michaela 1991 1029 1
23 Hoferková Beata 1995 1029 1
24 Tylová Michaela 1999 1029 1
25 Tomšů Tereza 1999 1029 1

Kapitán družstva SK TIEBREAK Praha

Kozák Šimon
739683636
eTenisak@eTenisak.cz

Zástupce kapitána SK TIEBREAK Praha

Halama Martin Ing.
603306331
eTenisak@eTenisak.cz