dorost
Soutěže smíšených družstev ČTS 2013 | 27. 3.třída C

TC ESO Praha

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TJ Radlice B 5 0 38:7 77:18 499:214 10
2. TJ Slavoj Tesla Hloubětín 3 2 30:15 65:35 454:307 8
3. TC ESO Praha 2 3 25:20 53:44 410:335 7
4. TGC Kunratice 3 2 19:26 41:53 320:451 7
5. LOB Slovan Bohnice C 2 3 15:30 32:61 315:433 6
6. TJ Sokol Stodůlky 0 5 8:37 19:76 245:503 5
7. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0
8. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 1.5.2013 1 LOB Slovan Bohnice C TC ESO Praha 7:2 15:4 106:53
2. 5.5.2013 5 TC ESO Praha volno
3. 12.5.2013 9 volno TC ESO Praha
4. 26.5.2013 13 TC ESO Praha TJ Slavoj Tesla Hloubětín 3:6 8:13 75:86
5. 2.6.2013 17 TJ Sokol Stodůlky TC ESO Praha 0:9 2:18 50:117
6. 16.6.2013 21 TC ESO Praha TGC Kunratice 9:0 18:0 108:0
7. 23.6.2013 25 TJ Radlice B TC ESO Praha 7:2 14:5 93:57

Soupiska TC ESO Praha

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Uhrín Patrik (H) 1996 1084 1
2 Lamprecht Matyáš 1997 1084 1
3 Svoboda Vojtěch (H) 1999 1084 1
4 Urban Vít 1999 1084 1
5 Černý Michal 1998 1084 1
6 Mujdžič Daniel 2001 1084 1
7 Němec Matěj 2002 1084 1
21 Kvasová Daria (Z) 1998 305 4
22 Šťástková Andrea 1998 618 1
23 Kabrnová Markéta 2002 618 1
24 Sochůrková Anna 2000 618 1
25 Theinerová Ema 2000 618 1

Kapitán družstva TC ESO Praha

Juránek Pavel
605473952
pavel.juranek@tseso.cz

Zástupce kapitána TC ESO Praha

Šťástka Zdenek
602325326
zdenekstastka@gmail.com