mladší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2013 | JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS

TO SK Žamberk A

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK Pernštýn 1897 Pardubice A 7 0 49:14 104:34 734:412 14
2. TENIS-CENTRUM DTJ HK A 6 1 53:10 108:22 716:325 13
3. TO TJ Tesla Pardubice A 5 2 34:26 72:55 560:521 12
4. TO SK Žamberk A 4 3 31:32 68:68 605:577 11
5. Tennis club Dvůr Králové A 3 4 29:34 63:76 571:632 10
6. TK Česká Třebová A 1 6 25:38 53:81 506:594 8
7. TK Náchod 1 6 15:45 38:92 403:661 8
8. TK Semily 1 6 13:50 27:105 341:714 8

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 1.5. 4 TK Náchod TO SK Žamberk A 2:7 5:16 72:110
2. 5.5. 6 TO SK Žamberk A Tennis club Dvůr Králové A 7:2 14:5 102:70
3. 12.5. 11 TO TJ Tesla Pardubice A TO SK Žamberk A 6:3 13:6 95:75
4. 26.5. 15 TO SK Žamberk A TK Semily 8:1 17:2 107:36
5. 2.6. 18 TK Pernštýn 1897 Pardubice A TO SK Žamberk A 8:1 16:2 102:49
6. 16.6. 24 TO SK Žamberk A TK Česká Třebová A 5:4 12:9 102:85
7. 23.6. 25 TO SK Žamberk A TENIS-CENTRUM DTJ HK A 0:9 1:18 60:117

Soupiska TO SK Žamberk A

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Hudetz Filip 2002 198 15
2 Neugebauer David 2001 244 12
3 Šrámek Ondřej (H) 2002 259 12
4 Praus Lukáš (H) 2002 538 6
5 Horálek Dominik 2003 1711 1
6 Malý Lukáš 2003 1711 1
7 Smetana Adam 2002 1711 1
8 Bergman Jakub 2002 1711 1
9 Manučarjan David 2001 1711 1
21 Quittová Barbora 2001 327 6
22 Moravcová Adéla 2003 1048 1
23 Jindrová Natálie 2003 1048 1
24 Šafránková Kamila 2003 1048 1

Kapitán družstva TO SK Žamberk A

Neugebauer Radek
737 526 964
tenis@zamberk.cz

Zástupce kapitána TO SK Žamberk A

Moravec Radek
737 744 966
radek.moravec@email.cz