dospělí
Soutěže smíšených družstev ČTS 2004 | SOP'C' (SU,JE,OL)

Sokol Zábřeh B

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK Jeseník 4 0 24:12 51:28 386:320 8
2. TK Gymnázium UničovB 2 2 18:18 44:42 379:370 6
3. Sokol Zábřeh B 0 4 12:24 28:53 338:413 4
4. Sokol Štíty 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 1.5.2004 2 TK Jeseník Sokol Zábřeh B 5:4 11:8 103:94
2. 15.5.2004 3 Sokol Zábřeh B TK Gymnázium UničovB 3:6 8:15 99:111
3. 22.5.2004 6 Sokol Zábřeh B Sokol Štíty 0:0 0:0
4. 5.6.2004 8 Sokol Zábřeh B TK Jeseník 3:6 6:12 75:82
5. 12.6.2004 9 TK Gymnázium UničovB Sokol Zábřeh B 7:2 15:6 117:70
6. 26.6.2004 12 Sokol Štíty Sokol Zábřeh B 0:0 0:0

Soupiska Sokol Zábřeh B

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Diviš Michal 1986 0 1
2 Héda Ivan 1988 0 1
3 Böhm Kamil 1984 0 1
4 Kolomazník Tomáš 1976 0 1
5 Dvořáček Libor 1964 0 1
6 Krátký Jiří 1990 0 1
7 Knápek Martin 1988 0 1
8 Neoral Martin 1988 0 1
21 Káňová Ivona 1983 0 1
22 Černá Zuzana 1989 0 1
23 Hrochová Lenka (H) 1985 0 1
24 Baslerová Jana 1988 0 1
25 Divišová Simona 1988 0 1

Kapitán družstva Sokol Zábřeh B



Zástupce kapitána Sokol Zábřeh B