babytenis
Soutěže smíšených družstev ČTS 2013 | 61 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Hradecko A

Lokomotiva Trutnov

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK Náchod 5 0 28:2 28:2 174:51 10
2. TENIS-CENTRUM DTJ HK A 4 1 19:11 19:11 148:95 9
3. Lokomotiva Trutnov 3 2 22:8 22:8 159:93 8
4. Tennis club Dvůr Králové B 2 3 11:19 11:19 111:145 7
5. TJ Červený Kostelec A 1 4 10:20 10:20 98:139 6
6. TK Česká Skalice 0 5 0:30 0:30 14:181 5

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 4.5 2 TENIS-CENTRUM DTJ HK A Lokomotiva Trutnov 3:3 3:3 30:27
2. 8.5. 6 Lokomotiva Trutnov TJ Červený Kostelec A 6:0 6:0 37:13
3. 11.5. 7 Lokomotiva Trutnov TK Česká Skalice 6:0 6:0 36:1
4. 25.5. 12 Tennis club Dvůr Králové B Lokomotiva Trutnov 1:5 1:5 20:36
5. 1.6. 14 Lokomotiva Trutnov TK Náchod 2:4 2:4 23:29

Soupiska Lokomotiva Trutnov

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Křepinská Simona 2004 0 0
2 Köhlerová Ester 2004 0 0
3 Ferkl Martin 2004 0 0
4 Hřebačková Tereza 2005 0 0
5 Martincová Aneta 2005 0 0
6 Davídek Oliver 2005 0 0
7 Hrudíková Daniela 2004 0 0
8 Hrabalová Eliška 2005 0 0
9 Hanák Dominik 2004 0 0
10 Suchánková Martina 2004 0 0
11 Hušek Daniel 2005 0 0
12 Schreiber Martin 2005 0 0

Kapitán družstva Lokomotiva Trutnov

Köhler Ladislav
603 567 508
radimzap.lotr@seznam.cz

Zástupce kapitána Lokomotiva Trutnov

Ferklová Eva Mgr.
777 832 124
radimzap.lotr@seznam.cz