babytenis
Soutěže smíšených družstev ČTS 2013 | 62 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Hradecko B

LTC Nový Bydžov

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TENIS-CENTRUM DTJ HK B 5 0 21:9 21:9 148:70 10
2. Tennis club Dvůr Králové D 4 1 21:9 21:9 149:91 9
3. Tennis club Dvůr Králové C 3 2 22:8 22:8 144:81 8
4. TJ Lázně Bělohrad 2 3 14:16 14:16 108:119 7
5. TK Gruba Hradec Králové 1 4 11:19 11:19 89:133 6
6. LTC Nový Bydžov 0 5 1:29 1:29 33:177 5

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 4.5 3 LTC Nový Bydžov TENIS-CENTRUM DTJ HK B 0:6 0:6 1:36
2. 8.5. 4 Tennis club Dvůr Králové D LTC Nový Bydžov 6:0 6:0 36:5
3. 11.5. 9 TJ Lázně Bělohrad LTC Nový Bydžov 5:1 5:1 33:14
4. 25.5. 11 LTC Nový Bydžov Tennis club Dvůr Králové C 0:6 0:6 5:36
5. 1.6. 14 TK Gruba Hradec Králové LTC Nový Bydžov 6:0 6:0 36:8

Soupiska LTC Nový Bydžov

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Horák Sebastian 2005 0 0
2 Janouch Roman 2004 0 0
3 Svatoňová Karolína 2005 0 0
4 Kolář Matěj 2005 0 0
5 Ryglová Nella 2004 0 0
6 Novotná Lucie 2004 0 0
7 Ouvínová Daniela 2005 0 0
8 Hercík Matyáš 2005 0 0

Kapitán družstva LTC Nový Bydžov

Zimová Vendula
736685880
vendyzima@seznam.cz

Zástupce kapitána LTC Nový Bydžov

Svatoňová Pavlína
739351421
kasisvanda@seznam.cz