dorost
Soutěže smíšených družstev ČTS 2013 | ODR II. B

Tenisklub Cheb C

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK Cheb B 6 0 44:10 91:25 620:332 12
2. Loko Karlovy Vary 4 2 35:18 73:42 535:399 10
3. TCF PURUM M. Lázně 4 2 30:24 66:51 534:417 10
4. TK Škoda Plzeň B 4 2 25:25 55:51 434:396 10
5. Tenisklub Cheb C 1 5 21:29 45:64 385:475 7
6. Jiskra Domažlice 2 4 18:36 37:75 344:558 7
7. TK Sokolov B 0 6 11:42 25:84 274:549 6
8. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 1.5.2013 2 Tenisklub Cheb C TCF PURUM M. Lázně 3:6 6:14 45:99
2. 5.5.2013 8 TK Sokolov B Tenisklub Cheb C 1:8 3:16 39:100
3. 12.5.2013 9 volno Tenisklub Cheb C
4. 26.5.2013 16 Tenisklub Cheb C Loko Karlovy Vary 2:7 7:14 78:100
5. 2.6.2013 18 Jiskra Domažlice Tenisklub Cheb C 5:4 10:8 80:66
6. 16.6.2013 23 Tenisklub Cheb C TK Cheb B 2:7 4:16 59:107
7. 23.6.2013 27 TK Škoda Plzeň B Tenisklub Cheb C 3:2 7:4 50:37

Soupiska Tenisklub Cheb C

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Gábriš Adam 1996 702 4
2 Bureš Martin 2000 854 3
3 Maryška Vojtěch 1997 948 3
4 Dolanský Jiří 1999 1084 1
5 Dang Xuan Hung 1999 1084 1
6 Fiala Vítek 2000 1084 1
7 Nguyen Tien Cuong 2000 1084 1
21 Sochová Karolína 1998 618 1
22 Břicháčková Sabina 2001 618 1
23 Fischerová Valérie 2001 618 1
24 Denková Michaela 2000 618 1
25 Bůchová Adéla 1999 618 1

Kapitán družstva Tenisklub Cheb C

Gábrišová Daniela
774202996
adam.gabris@seznam.cz

Zástupce kapitána Tenisklub Cheb C

Bureš Dušan
602415403
buraci@centrum.cz