babytenis
Soutěže smíšených družstev ČTS 2013 | 86 Memoriál Z. Kocmana - babytenis skupina F

TK Benátky nad Jizerou B

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. Slavoj Český Brod A 6 0 55:5 55:5 347:97 12
2. TK Benátky nad Jizerou A 5 1 54:6 54:6 337:90 11
3. Slavoj Český Brod B 4 2 32:28 32:28 260:213 10
4. LTC Mladá Boleslav A 3 3 32:28 32:28 243:218 9
5. LTC Mladá Boleslav B 2 4 17:43 17:43 160:295 8
6. TO Sokol Nehvizdy 1 5 11:49 11:49 118:322 7
7. TK Benátky nad Jizerou B 0 6 9:51 9:51 105:335 6
8. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 4.5.2013 3 TK Benátky nad Jizerou B TK Benátky nad Jizerou A 0:10 0:10 1:60
2. 11.5.2013 6 LTC Mladá Boleslav A TK Benátky nad Jizerou B 9:1 9:1 58:16
3. 25.5.2013 12 TK Benátky nad Jizerou B LTC Mladá Boleslav B 3:7 3:7 36:56
4. 1.6.2013 13 volno TK Benátky nad Jizerou B
5. 8.6.2013 20 Slavoj Český Brod B TK Benátky nad Jizerou B 8:2 8:2 53:17
6. 15.6.2013 22 TK Benátky nad Jizerou B TO Sokol Nehvizdy 3:7 3:7 32:48
7. 22.6.2013 27 Slavoj Český Brod A TK Benátky nad Jizerou B 10:0 10:0 60:3

Soupiska TK Benátky nad Jizerou B

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Petrtýl Jakub 2004 0 0
2 Petrtýl Michal 2004 0 0
3 Štýs Adam 2005 0 0
4 Koudela Vojtěch 2004 0 0
5 Drábek Jan 2005 0 0
6 Truhlářová Tereza 2004 0 0

Kapitán družstva TK Benátky nad Jizerou B

Štýs Michal
603476523
michal.stys@seznam.cz

Zástupce kapitána TK Benátky nad Jizerou B

Truhlář Antonín
725386596
t.truhlar@seznam.cz