babytenis
Soutěže smíšených družstev ČTS 2013 | 87 Memoriál Z. Kocmana - babytenis skupina G

1.TK Pacov B

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK Neridé 7 0 68:2 68:2 410:79 14
2. Sokol Říčany 6 1 52:18 51:19 336:167 13
3. TK Oáza Říčany 4 3 40:30 40:30 282:252 11
4. TK Radošovice A 4 3 38:33 38:32 292:268 11
5. Kelly Tennis Academy 3 4 28:42 28:42 266:316 10
6. 1.TK Pacov A 3 4 23:47 24:46 232:326 10
7. TK Radošovice B 1 6 15:56 14:56 149:370 8
8. 1.TK Pacov B 0 7 17:53 17:53 170:359 7

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 4.5.2013 3 1.TK Pacov B 1.TK Pacov A 5:5 5:5 33:43
2. 11.5.2013 6 TK Oáza Říčany 1.TK Pacov B 9:1 9:1 57:15
3. 25.5.2013 12 1.TK Pacov B TK Neridé 0:10 0:10 3:60
4. 1.6.2013 13 Kelly Tennis Academy 1.TK Pacov B 6:4 6:4 52:41
5. 8.6.2013 20 TK Radošovice B 1.TK Pacov B 6:4 6:4 42:41
6. 15.6.2013 22 1.TK Pacov B Sokol Říčany 0:10 0:10 5:60
7. 22.6.2013 27 TK Radošovice A 1.TK Pacov B 7:3 7:3 45:32

Soupiska 1.TK Pacov B

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Plíhal Martin 2004 0 0
2 Maštalíř Michael 2004 0 0
3 Dědič David 2004 0 0
4 Přibyl Matyáš 2006 0 0
5 Orava Tomáš 2004 0 0
6 Rácová Nela 2004 0 0
7 KODRASOVÁ Lucie 2004 0 0

Kapitán družstva 1.TK Pacov B

Přibyl Milan Milan
602286484
vodicka.jiri00@seznam.cz

Zástupce kapitána 1.TK Pacov B

Čížková Martina Martina
606415145
cizkova.martina@atlas.cz