babytenis
Soutěže smíšených družstev ČTS 2014 | Memoriál Z.Kocmana Oblastní soutěž skupina C

TENIS TONDACH Hranice, o.s.

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TJ MEZ Mohelnice 9 0 79:11 82:8 509:99 18
2. ITS Tennis centre s.r.o. 8 1 65:25 62:28 425:277 17
3. TK PRECHEZA Přerov o.s. B 6 3 61:27 61:27 424:279 15
4. TENIS TONDACH Hranice, o.s. 6 3 59:31 59:31 410:302 15
5. TK Gymnázium Uničov 5 4 45:45 45:45 365:342 14
6. SK Véska 4 5 38:52 38:52 363:400 13
7. TK Šternberk 4 5 38:52 38:52 333:382 13
8. TK Unex Uničov 2 7 25:63 25:63 248:429 11
9. TK Milo Olomouc A 1 8 22:68 22:68 218:472 10
10. TK Milo Olomouc B 0 9 16:74 16:74 151:464 9

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 3.5.2014 4 TENIS TONDACH Hranice, o.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. B 5:5 5:5 43:43
2. 4.5.2014 8 SK Véska TENIS TONDACH Hranice, o.s. 3:7 3:7 36:48
3. 10.5.2014 13 TENIS TONDACH Hranice, o.s. ITS Tennis centre s.r.o. 1:9 1:9 18:56
4. 11.5.2014 19 TJ MEZ Mohelnice TENIS TONDACH Hranice, o.s. 8:2 8:2 55:21
5. 25.5.2014 22 TENIS TONDACH Hranice, o.s. TK Šternberk 9:1 9:1 56:18
6. 1.6.2014 30 TK Gymnázium Uničov TENIS TONDACH Hranice, o.s. 2:8 2:8 37:55
7. 15.6.2014 31 TK Unex Uničov TENIS TONDACH Hranice, o.s. 1:9 1:9 19:57
8. 22.6.2014 40 TENIS TONDACH Hranice, o.s. TK Milo Olomouc B 10:0 10:0 60:12
9. 29.6.2014 42 TK Milo Olomouc A TENIS TONDACH Hranice, o.s. 2:8 2:8 26:52

Soupiska TENIS TONDACH Hranice, o.s.

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Rušarová Nikola 2005 0 0
2 Kubalčíková Nela 2005 0 0
3 Horák Adam 2005 0 0
4 Polášek Ctirad 2005 0 0
5 Čadra Marek 2006 0 0
6 Přikryl Tomáš 2005 0 0
7 Stejskalová Lucie 2005 0 0
8 Kunstovná Denisa 2005 0 0

Kapitán družstva TENIS TONDACH Hranice, o.s.

Rušarová Olga
737927191
noa111@tiscali.cz

Zástupce kapitána TENIS TONDACH Hranice, o.s.

Přikryl Michal
603546846
michprik@seznam.cz