starší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2014 | JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS

TCG Karlovy Vary A

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. Tenisklub Cheb A 7 0 57:6 116:19 761:308 14
2. TK Škoda Plzeň A 6 1 49:14 100:31 662:300 13
3. TK Slavia Plzeň 5 2 40:23 86:51 615:450 12
4. LTK Klatovy A 3 4 25:38 58:80 506:585 10
5. TK Škoda Plzeň B 3 4 23:40 49:81 402:584 10
6. TK Sokolov A 3 4 21:42 47:87 447:612 10
7. Lokomotiva Plzeň 1 6 22:41 47:87 407:628 8
8. TCG Karlovy Vary A 0 7 15:48 33:100 354:687 7

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 3.5.2014 1 Tenisklub Cheb A TCG Karlovy Vary A 8:1 16:3 110:37
2. 10.5.2014 5 TCG Karlovy Vary A TK Sokolov A 4:5 9:11 70:90
3. 24.5.2014 9 LTK Klatovy A TCG Karlovy Vary A 7:2 16:4 106:53
4. 31.5.2014 13 TCG Karlovy Vary A Lokomotiva Plzeň 4:5 9:10 87:82
5. 14.6.2014 17 TK Slavia Plzeň TCG Karlovy Vary A 8:1 17:2 114:33
6. 21.6.2014 21 TCG Karlovy Vary A TK Škoda Plzeň A 1:8 2:16 29:97
7. 28.6.2014 25 TK Škoda Plzeň B TCG Karlovy Vary A 7:2 14:4 88:45

Soupiska TCG Karlovy Vary A

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Havlíček Petr 2000 476 6
2 Iliev Šimon (H) 2000 329 9
3 Haak Petr 2001 584 4
4 Novotný Jan 2002 620 4
5 Samek Šimon 2002 613 4
6 Baryshev Konstantin (EU) 2003 1078 1
7 Kábrt Martin 2001 1078 1
8 Sapoušek Robin 2004 1078 1
9 Zahraj Adam 2004 1078 1
10 Šejvl Jan 2001 1078 1
21 Strebkova Mariya (Z) 2001 354 4
22 Sapoušková Tereza 2000 722 1
23 Dyedeková Tereza 2000 722 1
24 Horská Zuzana 2003 722 1
25 Stráská Rozálie 2003 722 1
26 Hyklová Hana 2001 722 1

Kapitán družstva TCG Karlovy Vary A

Haak Petr
737 284 273
tcg.kv@tiscali.cz

Zástupce kapitána TCG Karlovy Vary A

Iliev Ivan
602 127 561
tcg.kv@tiscali.cz