minitenis
Soutěže smíšených družstev ČTS 2014 | 92 Memoriál Z. Kocmana - minitenis Skupina B

TK Drozdov

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. Lokomotiva Zdice A 7 0 57:6 115:18 1264:682 14
2. Lokomotiva Beroun 6 1 44:19 93:40 1167:782 13
3. Sportclub Řevnice o.s. 5 2 42:21 87:48 1101:930 12
4. Boom Eden Beroun 4 3 40:23 86:48 1156:851 11
5. TK Drozdov 3 4 29:34 62:78 1054:1090 10
6. T.J. Sokol Lety 2 5 19:44 41:91 800:1026 9
7. Lokomotiva Zdice B 1 6 11:52 30:106 670:1246 8
8. Spartak Hořovice 0 7 10:53 23:108 620:1225 7

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 11.5.2014 (NT do 19.5.) 2 TK Drozdov Lokomotiva Beroun 1:8 2:16 94:172
2. 25.5.2014 (NT do 5.6.) 8 T.J. Sokol Lety TK Drozdov 1:8 5:17 153:202
3. 1.6.2014 (NT do 12.6.) 9 Sportclub Řevnice o.s. TK Drozdov 8:1 16:2 174:123
4. 8.6.2014 (NT do 19.6.) 16 TK Drozdov Lokomotiva Zdice A 0:9 2:18 104:190
5. 15.6.2014 (NT do 26.6.) 18 Spartak Hořovice TK Drozdov 2:7 5:15 107:187
6. 22.6.2014 (NT do 30.6.) 23 TK Drozdov Boom Eden Beroun 4:5 8:12 152:168
7. 29.6.2014 (NT do 7.7.) 27 Lokomotiva Zdice B TK Drozdov 1:8 6:16 126:192

Soupiska TK Drozdov

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Eiseltová Linda 2007 0 0
2 Stoličná Ema 2008 0 0
3 Hanáková Viktorie 2007 0 0

Kapitán družstva TK Drozdov

Zýka Jan
+420608354115
zykajan@email.cz

Zástupce kapitána TK Drozdov

Stoličná Lenka
+420608354115
zykajan@email.cz