starší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2005 | 55- II.třída B

Sokol Týnec n.L.

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. BSS METACO Brandýs A 7 0 51:12 106:23 705:265 14
2. Slavoj Žiželice B 6 1 54:9 107:21 687:275 13
3. LTC Poděbrady B 5 2 32:31 69:69 548:538 12
4. TK Čelákovice 4 3 29:34 62:72 502:561 11
5. BSS METACO Brandýs B 3 4 27:36 63:75 548:558 10
6. LTC Mladá Boleslav C 2 5 25:38 55:82 470:627 9
7. Sokol Týnec n.L. 1 6 19:44 40:91 363:635 8
8. TC Kosmonosy 0 7 15:48 29:98 302:666 7

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 30.4.2005 3 Sokol Týnec n.L. TC Kosmonosy 6:3 13:6 100:60
2. 7.5.2005 7 TK Čelákovice Sokol Týnec n.L. 6:3 12:6 82:44
3. 14.5.2005 10 Sokol Týnec n.L. BSS METACO Brandýs A 2:7 4:14 29:98
4. 21.5.2005 16 LTC Mladá Boleslav C Sokol Týnec n.L. 6:3 12:6 80:53
5. 4.6.2005 17 BSS METACO Brandýs B Sokol Týnec n.L. 7:2 17:4 120:58
6. 11.6.2005 24 Sokol Týnec n.L. Slavoj Žiželice B 0:9 0:18 24:108
7. 25.6.2005 26 LTC Poděbrady B Sokol Týnec n.L. 6:3 12:7 87:55

Soupiska Sokol Týnec n.L.

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Vorlíček Michael 1992 0 1
2 Polák František (H) 1992 0 1
3 Černý Jan 1992 0 1
4 Veselý Daniel 1992 0 1
5 Kubinec Patrik 1993 0 1
6 Jetýlek Martin 1994 0 1
21 Snížková Eva 1991 607 3
22 Jahodová Barbora 1992 0 1
23 Rychnová Kateřina 1992 0 1
24 Hudcová Adéla 1992 0 1
25 Jelínková Andrea 1992 0 1
26 Novotná Karolina 1994 0 1

Kapitán družstva Sokol Týnec n.L.



Zástupce kapitána Sokol Týnec n.L.